News
[04. 05. 2012] Dnes vychází nový Zpravodaj » Více...
[04. 05. 2012] V PONDĚLÍ 7. 5. ZAVŘENO » Více...
[24. 04. 2012] Vítězové letošní Velké soutěže » Více...
Foto

To není tajemný hrad v Karpatech, ale lucemburský Bourscheid po dešti

autor: Miroslav Konopka

zájezd: Lucembursko a kousek Valonska 4. - 8. 5. 2012

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

V Praze byl zahájen první ročník týdenního festivalu vína Prague Wine Week.

[14. 1. 2009]

Od pondělí 12. do neděle 18.ledna probíhá v osmačtyřiceti pražských restauracích, vinných barech, hotelech, vinotékách a obchodech vinný festival s řadou akcí jako jsou ochutnávky vín, večeře s víny, prodej za zvýhodněné ceny a podobně. Akce vyvrcholí v pátek odpoledne na Galadegustaci v Břevnovském klášteře.

Na Galadegustaci budou vyhlášeni vítězové soutěže Prague Trophy a oceněni nejlepší tuzemští vinaři i dovozci. Soutěže se zúčastní přes 300 druhů vín z více než 100 vinařství z celého světa, na degustaci se sjedou vinařské špičky z řady evropských i mimoevropskýc vinařských oblastí.

Podrobnější informace včetně seznamu podniků na Prague Wine Week participujících naleznete na http://www.praguewine.cz/.