News
[23. 05. 2021] FUNGUJEME » Více...
[07. 05. 2021] ČTVRTEK 13. KVĚTNA POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OTEVÍRÁME » Více...
[29. 04. 2021] » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

JAK SE PŘIHLÁSIT
 
SLEVY
 
PODMÍNKY
 
REKLAMAČNÍ ŘÁD
 
PRODEJCI
   

Systém slev

Systém slev cestovní kanceláře KIWI.

Věrnostní sleva

Za každý absolvovaný zájezd od roku 2004, jehož cena byla vyšší než 2.000 Kč, se uděluje sleva na další zakoupený zájezd ve výši 0,5 % ze základní ceny zájezdu (max. 5 % a 2.000 Kč). Nárok na tyto slevy se eviduje v rezervačním systému. Po absolvování 10 zájezdů získáte Zlatou kartu a stanete se členem KIWI klubu.

Slevy pro držitele Zlaté karty

Zlatá karta člena KIWI klubu Vám zaručuje 5% slevu z ceny zájezdů CK KIWI; stejnou slevu můžete uplatnit při nákupu průvodců a map v prodejně Svět map a průvodců, Jungmannova 23, Praha 1. Přednostně obdržíte cenově velmi zajímavé nabídky při doobsazování některých zájezdů.

Aktuální nabídka pro členy KIWI klubu je vždy k dispozici v kanceláři, rádi uvítáme Vaši návštěvu. V případě zájmu nám sdělte, prosím, svou e-mailovou adresu. Budeme Vám tak moci operativně posílat zajímavé informace a nabídky zájezdů se slevou.

Máme ale jednu výjímku pro rok 2021. Protože většina zájezdů je přenesena z roku 2020, prioritou je pro nás (a doufáme i pro Vás) zájezd uspořádat, nebudeme tyto slevy udělovat. Dodavatelé ze zahraničí většinou ceny mírně zvedli a i kurz koruny k euru není identický. Prakticky všichni zákazníci jsou našimi stálými klienty a mají Zlatou kartu. V příštím roce se ke slevám vrátíme, ale bude to samozřejmě znamenat navýšení základní ceny. Letos jsme totoopatření nechtěli zavádět.

Jednorázová „akční“ sleva

Na konkrétní zájezdy často nabízíme slevu, která může činit i 50 % a více. Jedná se o tzv. last minute slevy, o slevy na doobsazení dvoulůžkového pokoje, o slevy pro výherce soutěží a podobně. Výši a podmínky těchto slev zveřejňujeme ve Zpravodaji a na webových stránkách, nebo je nabízíme přímo osobním dopisem nebo e-mailem našim věrným zákazníkům. Vyplatí se tuto nabídku sledovat!

Sphere card

5% ze základní ceny zájezdu pořádaném CK Kiwi, max. 2.000 Kč.

  • Slevu nelze sčítat s žádnou jinou slevou.
  • Slevu nelze uplatnit na akční zlevněné nabídky.
  • Sleva se vztahuje pouze na držitele karty.

U zájezdů připravených ve spolupráci s jinými cestovními kancelářemi nelze uplatnit žádné slevy CK KIWI, platí však slevy dle jejich nabídky. Veškeré slevy se vždy vypočítávají ze základní ceny zájezdu (to znamená bez dalších služeb za příplatek a pojištění). Slevy si každý zákazník musí nárokovat sám a předem (později nebude možné slevy uznat).