News
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
[23. 05. 2021] FUNGUJEME » Více...
[07. 05. 2021] ČTVRTEK 13. KVĚTNA POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OTEVÍRÁME » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

ŽHAVÉ
 
ČESKO
 
EVROPA
 
SVĚT
 
NA MÍRU
 
UBYTOVÁNÍ
   

Rakousko

Penziony a soukromí v Alpách.

  • Nabízíme ubytování v rodinném penzionu v obci Ru ßbach v regionu Dachstein-West. Skvělé východisko k pěším i motovýletům v Solné komoře. Dvojlůžkové pokoje s příslušenstvím vybavené TV, rádiem, telefonem, fénem; všechny s balkonem s krásným výhledem. V ceně pokoje bohatá bufetová snídaně, možnost polopenze. Tenisový kurt, posilovna, pingpong, kulečník, dětské hřiště. Parkování u objektu, v zimě zastávka skibusu. Ceny v létě od 810 Kč na osobu a noc. K dispozici též dva apartmány pro 2-5 osob.
  • Skvělou polohu má oblíbený penzion v obci Radfeld nedaleko Rattenbergu v Tyrolsku. Nabízí dvojlůžkové pokoje s koupelnou (či tekoucí vodou), velkou zahradu, saunu a skvělou domácí kuchyni. V zimě dobrá základna pro lyžování v Zillertalu, v létě výlety do alpských údolí (Zillertal, Stubaital, Ötztal) i do Bavorských Alp na druhé straně hranice. Ceny od 630 Kč za osobu se snídaní. Velmi vhodné i pro větší kolektivy.
  • Velmi dobrým východiskem do nádherných alpských partií údolí horního Innu v Tyrolsku a švýcarském Engadinu i do Jižních Tyrol (jsou za kopcem za průsmykem Reschen Pass) je penzion v obci Pfunds s pěkným ubytováním, bohatými snídaněmi a nabídkou restaurací v těsném sousedství. Pěkné večerní vycházky do staré opevněné části obce. Ceny se snídaní od 750 Kč na osobu a noc.
  • V poslední době získává na oblibě u turistů spolková země Vorarlbersko. Skvělé a cenově dostupné ubytování Vám nabízíme v menším hotelu v obci Partenen, která je ideálním východiskem výletů do pohoří Silvretta a leží v nadmořské výšce 1050 m. Pohodlné pokoje se sprchou a WC, dobré snídaně a možnost večeří. Ceny se snídaní od 650 Kč za osobu a noc.
  • Ti, kteří si rádi po celodenním výletu odpočinou v sauně nebo při masáži, jistě ocení čtyřhvězdičkový rodinný hotel v obci Neukirchen pod masivem Grossvenedigeru. Obec se nachází v údolí Salzachu mezi Vysokými Taury a Kitzbühelskými Alpami, přímo na území národního parku Hohe Tauern. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, rádiem, fénem. Přímo v hotelu se nabízejí specializované wellness programy, můžete si zahrát pingpong či kulečník. Ceny s polopenzí od 1.520 Kč na osobu a den. Nově v nabídce též apartmány a prázdninové domy.