News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

PĚKNÉ VÁNOCE A DOBRÝ NOVÝ ROK

[22. 12. 2021]

Vážení a milí klienti a příznivci cestovní kanceláře KIWI,

blíží se vánoce a končí rok 2021. Především chceme Vám všem, kteří s námi cestujete či alespoň sledujete naše cesty zpovzdálí popřát pěkné prožití nastávajících svátků vánočních a splnění maxima Vašich přání v přicházejícím roce 2022, a to zejména: aby ubylo starostí s covidem, aby přeci jenom o něco méně komplikoval náš život, abyste byli zdraví a optimističtí a abychom měli dostatek šancí někam vyjet a navštívit další krásné krajiny a země.

Jsme rádi, že se nám společně zdařilo uskutečnit v roce 2021 plno cest, které jsme původně plánovali pro rok 2020. A také, že vyšla ta naše cesta cest, že se povedlo za téměř optimálních podmínek uskutečnit velkou výzvu, cestu do Grónska. Děkujeme všem z Vás, kteří jste s námi vycestovali ať už na malý či na velký zájezd, že jste se takto správně rozhodli. Že jste se nenechali udolat beznadějí ze stále vypukajících nových a nových vln koronaviru, ze stále ze měnících podmínek cestování, z vyplňování nekonečných dotazníků a hlášení, že jste si řekli pojedeme a vyrazili jste.

A jak to bude v tom roce, co je před námi? V každém případě plno věcí je jinak a plno věcí bude jinak. Zřejmě jsou již za námi daleko ty časy, kdy jste se koncem roku před vánoci těšili z čerstvě vytištěného katalogu, vybírali jste si cesty a jezdili prstem na mapě, kam vedou. Dnes místo toho si můžete či musíte prohlížet programy zájezdů na webových stránkách, přemýšlet při tom, kdy vypukne osmá vlna a jak se projeví v zemi XY, jaká nastanou cestovní omezení a co riskujete (kromě zklamání). Naše programy se snažímě sestavovat tak, aby byly maximálně reálné. V případě nuceného zrušení zájezdu máme služby zajištěné tak, abyste byly ochráněni v co nejvyšší míře. A hlavně jsme protknuti vírou, že covid zbrzdí, že začne mizet, že se navzájem požere. A že budeme moci bez nervozity a s vysokou jistotou vše plánovat a realizovat. A že toho ještě plno stihneme, byť léta bohužel běží, přátelé.

Nashledanou na našich zájezdech roku 2022 - za KIWI MARCEL LUDVÍK