News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Novinka v naší nabídce - vlastivědné vycházky ve středních Čechách

[3. 5. 2010]

Vážení zákazníci,

v rámci zkvalitňování a rozšiřování naší nabídky jsme pro Vás připravili novinku - vlastivědné vycházky do zajímavých koutů Čech, kam se snadno dostanete veřejnou dopravou (vlak či autobus). Výhodou je, že k uskutečnění cesty stačí pouze 10 zájemců, není třeba čekat, zda se vyprodá alespoň polovina autobusu, jako je tomu u našich klasických a oblíbených sobotních výletů i do vzdálenějších koutů vlasti.

V místě srazu, kam se dostanete přímým spojem z Prahy (který Vám samozřejmě doporučíme), na Vás bude čekat naše kvalifikovamá průvodkyně s logem naší cestovní kanceláře a společně potom uskutečníte program dle rozpisu.

Začínáme už v neděli 30. května cestou do Poděbrad a na slavníkovskou Libici, druhý díl se potom uskuteční o dva týdny později, 12. června, také na Labi - navštívíte zajímavý skanzen Botanicus v Ostré či zříceninu hradu Mydlovar. Pokud se Vám tyto nenáročné výpravy zalíbí, budeme v nich pokačovat v září.

Jednotná cena u těchto výletů je pouhých 120 Kč, pokud využijete některé ze slev Českých drah (skupinová již od 2 osob, zpáteční jízdenka, seniorské jízdné aj.) či autobusových společností, vyjde Vás skvělý výlet na pár korun.

Samozřejmě pokračujeme i v realizaci všech našich zájezdů po Česku tak, jak jsou uvedeny v katalogu.

Doufáme, že se Vám nový koncept zalíbí a budete s námi objevovat krásy naší země jak při vlastivědných vycházkách, tak při klasických zájezdech. Určitě za to stojí!