News
[19. 03. 2023] » Více...
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Novinky

[19. 3. 2023]

Provoz v Jungmannově ulici v novém se zaběhl

[6. 12. 2022]

ČTĚTE PŘEHLED ZÁJEZDŮ KIWI 2023

[9. 11. 2022]

PROVOZ CK CKIWI V JUNGMANNOVĚ ULICI A ZÁJEZDY ROKU 2023

Vážení klienti a příznivci cestovní kanceláře KIWI,

Cestovní kancelář KIWI je připravena na novou sezónu v roce 2023. Budeme pokračovat obdobným způsobem jako v letech 2020, 2021 a 2022, na který si většina z Vás zvykla. Na našich webových stránkách (www.ckkiwi.cz) najdete průběžně doplňovaný katalog zájezdů. Téměř kompletní nabídka se objeví v hrubých rysech již po Mikuláši 2022 a programy budou průběžně zpřesňovány až do posledních detailů. U některých zájezdů (zejména tzv. komorních) poptávka převyšuje nabídku a doporučujeme se o ně zajímat ihned po zveřejnění. V Jungmannově ulici denně po celý rok funguje kontaktní místo (Po-Pá 10-18.30, So 10-16 h), kde jsou průběžně k dispozici celoroční programy a podrobné letáky k vybraným zájezdům. Přihlášky a platby na zájezdy prosím řešte na telefonech 603 281 048 a 222 230 107 či na mailech ludvik@ckkiwi.cz a ludvik.marcel@seznam.cz. Po dohodě pak budete mít v Jungmannově ulici připraveny Vaše smlouvy, rezervace, budete zde moci zaplatit, vyzvednout si podrobné programy či pokyny. Také si můžete s pracovníky CK KIWI domluvit schůzku a v Jungmannově ulici se sejít. Pro tyto účely zde bude stolek a křesílka.

Většina z Vás si již zvykla na přímý kontakt prostřednictvím mailů a telefonů a platby bankovními převody. U jednodenních zájezdů u dlouhodobých zákazníků fungují i platby placené přímo v průběhu zájezdu. O dalších zájezdech se také plno zajímavého dozvíte od našich průvodců a často si již rovnou objednáváte další zájezdy. Tato metoda se velmi osvědčila. K prohloubení kontaktu zákazník - cestovní kancelář přispívá i to, že sami přicházíte s náměty, kam byste chtěli s námi jet.

ing. Marcel Ludvík, zakladatel a jednatel KIWI, cestovní kancelář, s.r.o.

[6. 4. 2022]

Provoz KIWI v roce 2023 - vloženo 1.1.2023

Vážení klienti a příznivci cestovní kanceláře KIWI,

jak jste si jistě povšimli v bývalé provozovně KIWI v Jungmannově ulici funguje namísto cestovní kanceláře a prodejny map a průvodců obchod s kompletní nabídkou merino oblečení značky Icebreaker. Zároveň funguje jako kontaktní místo pro zákazníky CK KIWI. Drtivá většina klientů si zvykla na odbavení přes internet a na kontakty přes telefon a E-maily. Pro ty, kteří nepracují s internetem a neplatí bankovními převody nabízíme možnost, že po dohodě na tel. 2 22 23 01 07, 603 281 048 připravíme pro Vás programy zájezdů, pokyny, doklady o rezervaci, cestovní smlouvy a vše budete následně mít připraveno na našem kontaktním místě. Můžete si tam též sjednat osobní schůzku. Mailové spojení: ludvik@ckkiwi.cz, ludvik.marcel@seznam.cz.

Zájezdy prodáváme od konce prosince, komorní zájezdy jsou již téměř vyprodané, klasické autobusové se obsazují postupně a docela dobře. Nabídku zájezdů průběžně rozšiřujeme, vždy tam najdete něco nového. Neodkládejte tedy rezervace na poslední chvíli. Upozorňujeme, že od 16. do 25.1. bude provoz kanceláře poněkud omezen, kontakty na maily fungují dobře, telefony do Saúdské Arábie jsou dražší, můžete však volat přes Whats App.

Omlouváme se za nemoderní webové stránky. Je to z naší strany tak trochu úmysl. Pracujeme konzervativně a s našimi spíše konzervativními zákazníky. Přehled a zprávy jsou vždy aktuální. Bohužel ale nedokážeme odstranit obrázek našeho posledního katalogu z r. 2020, ktreý je poněkud matoucí. Zastaralé je i tlačitko se žádostí o poslání katalogu - je jen ten na webu, můžeme poslat jednotlivé programy zájezdů (tak jako v letech 1991 - 1995). Neodpovídáme na dopisy, ale na maily, telefony, SMS zprávy.

Vaše cestovní kancelář KIWI, ing. Marcel Ludvík, zakladatel a jednatel

[22. 12. 2021]

PĚKNÉ VÁNOCE A DOBRÝ NOVÝ ROK

[7. 5. 2021]

ČTVRTEK 13. KVĚTNA POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OTEVÍRÁME

[29. 4. 2021]

A přichází dlouho očekávaný květen. Vyjedeme?

[4. 3. 2021]

VZKAZY Z KIWI V DOBĚ LOCKDOWNU – BŘEZEN 2021

Prožíváme nelehké časy, všichni chápeme, že není nejvhodnější doba někam cestovat. Nepřipravujeme pro naše klienty ani zájezdy na Zanzibar, ani na Maledivy ani do Egypta. Celých 30 let jsme zasvětili organizování poznávacích zájezdů a chceme u nich zůstat. Z přímořských resortů vskutku zemi nepoznáte a cestovat mezi zarouškovanými místními obyvateli a po ulicích měst se zavřenými restauracemi a obchody, nezřídka i za nepřístupnými přírodními a kulturními památkami, není zrovna to pravé ořechové. A tak stále sledujeme situaci a snažíme se odhadnout ten správný moment, kdy už bude možné někam doopravdy vyrazit. A jak asi už tušíte, ani začátek letošního jara ještě nebude ten nejlepší čas na cestování. Od začátku května se sem tam snad začne něco proklubávat, snad se z toho vyklube i nějaká ta červnová cesta do ciziny, ale otevírání většího rozsahu by mělo začít až s letními měsíci. To už snad skutečně zabere očkování. Sledujte naše webové stránky a občas nám i napište, nejlépe na ludvik@ckkiwi.cz či ludvik.marcel@seznam.cz. Těšíme se na první zájezd roku 2021, byli bychom rádi, kdyby už v dubnu, spíše však v květnu. Nebojte se rezervovat si místo. Je to zcela zdarma.

[15. 2. 2021]

ČTVRTEK 13. KVĚTNA POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OTEVÍRÁME OD 13 DO 16 HODIN

Vážení přátelé KIWI, vážení klienti,

V ÚNORU JSME PSALII TOTO: nevím, kolik Vás sleduje naše webové stránky, nemáme žádné ohlasy. Budeme moc rádi, když se občas ozvete (na ludvik@ckkiwi.cz), možná budete chtít něco vysvětlit, přiblížit, možná sami něco zajímavého navrhnete. Cestovní ruch a cestování (zejména za hranice) prochází obrovskou krizí. Všichni víte, proč to je, není to neschopností všech nás, kteří jsme této práci zasvětili celý život, nebyl to jen zdroj obživy, bylo to vždy naše hobby, obrovský kůň. A teď se nám to nějak drolí pod rukama. Ano, sdílíme naději, chceme věřit, že očkování bude to pravé a že pomůže. Naše naděje se upínaly k tomu, že po Novém roce se vše bude pomaličku zlepšovat a že s Velikonocemi budeme moci začínat podnikat první nesmělé krůčky. Nejprve v Česku, pak k sousedům a brzy nato na druhý konec světa. Momentálně jsme spíše svědky toho, že se hranice i v Evropě zavírají a že s obavou vzhlížíme k jihoafrické a brazilské mutaci. A netušíme, kdy nastane den D a vše půjde rychle kupředu a vzhůru… Ale zřejmě budeme muset překonat řadu protivenství…Ale jsme optimisti. Sledujte nadále naše stránky, hlaste se na naše zájezdy. Možná zase budeme muset posouvat nějaké termíny, možná se někam nedostaneme. Ale společnými silami nakonec prorazíme a nastane slavný den prvního zájezdu roku 2021. Vaše KIWI

A JE TO TADY. 13.5. OTEVÍRÁME A 22.5. JEDEME PRVNÍ JEDNODENNÍ ZÁJEZD!!!!

BUDE TO NA MALÝ BALKÁN! BYLI JSTE TAM NĚKDY?? POPIS ZÁJEZD NAJDETE V KAPITOLE ŽHAVÉ.

[3. 1. 2021]

New article

Vážení přátelé KIWI,

začal nám rok 2021, rok naděje, že se zase i v cestování začneme vracet k normálu. Jistě se shodneme, že velkou nadějí je očkování. A právě očkování bude možná klíčové při cestách do řady zemí či při letech s některým leteckými společnostmi. A důležitou roli bude stále hrát i testování. Ani bez roušek se ještě neobejdeme. Ale bude to začátek návratu, na který tak čekáme. Jak jste si jistě všimli cestovní kanceláře, až na ojedinělé výjimky, nevydávají obsažné tištěné katalogy, ale všechny informace se soustřeďují na webové stránky. To je i cesta, po které jsme se rozhodli jít v KIWI. Náš webový katalog vychází z katalogu pro rok 2020, samozřejmě již bez zájezdů, které se realizovaly (a těch bylo žalostně málo). Změnila se data, ceny a program zůstaly stejné. V současné době je letecká doprava celosvětově paralyzována, hotely, restaurace, památky, muzea jsou mnohde zavřená, proto je obtížné stanovit cenu takovou, aby zahrnovala všechny náklady a generovala mírný zisk. Může se tedy stát, že někde bude třeba cenu v zákonné lhůtě po dohodě s Vámi upravit. K tomu by mělo však dojít jen mimořádně. Termíny vytyčené v katalogu se budeme samozřejmě snažit dodržet. Soupis zájezdu v katalogu nebude nikdy konečný a budeme ho pravidelně doplňovat. Počítáme např. i s velikonočním zájezdem, tentokrát na jihovýchod Moravy, se zájezdem na východní Slovensko, uskuteční se i po dobrých zkušenostech s letošním Tyrolskem čtyřdenní zájezd do Dolních Rakous a Burgenlandu. Rozšíření doznají i komorní zájezdy (opakování loňského Bulharska, turecký Istanbul a Bursa, Litva). Doplníme i nabídku tuzemských jednodenních zájezdů. Přehled zájezdů máme k dispozici i v tištěné podobě a na požádání Vám pošleme. Vícedenní zájezdy bude průvodcovat většinou Marcel Ludvík, komorní pak Petr Ludvík.

Jak tedy vidíme další postup: cestovní kancelář pro osobní odbavení zákazníků je na základě vládních opatření uzavřena do odvolání. Plně fungujeme virtuálně, na našich webových stránkách najdete všechny důležité informace. Na zájezdy se můžete hlásit především na internetu (nejlépe na mailu ludvik@ckkiwi.cz či ludvik.marcel@seznam.cz anebo telefonicky na 603 281 048 (či 2 22 23 01 07). Na těchto adresách získáte i další informace k provozu naší CK KIWI. Pro případ nutnosti se nevyhýbáme ani osobnímu setkání, na místě a času se můžeme domluvit. Poštovní spojení je CK KIWI, Jungmannova 23, 110 00 Praha 1.

Pokud se budete hlásit na některý ze zájezdů spokojíme se pro začátek se zálohou 500 Kč a domluvíme s Vámi platební kalendář, který se bude lišit podle jednotlivých zájezdů.

Rádi Vás informujeme, že naše CK je nadále pojištěna u pojišťovny Union, platnost pojistky je do 30. listopadu 2021.

[1. 12. 2020]

Cestovní kancelář KIWI uzavřela pojištění proti úpadku 2021

Rádi Vám sdělujeme, že ke dni 30.11. 2020 uzavřela cestovní kacelář KIWI pojištění proti úpadku. Takže všechny Vaše zálohy na cesty v příštím roce jsou ze zákona pojištěny u pojišťovny UNION. Smlouva má obdobné znění jako v minulých letech a pojistné plnění zahrnuje samozřejmě i repatriaci a platby za poukazy (ty jsme na naše zájezdy zatím nevydávali). Pevně věříme, že se všechny plánované cesty podaří zrealizovat a že nám v tom bude velmi nápomocné očkování.

[21. 11. 2020]

Katalog KIWI 2021

Začátek prosince je časem, kdy jste netrpělivě vyhlíželi známou barevnou obálku katalogu zájezdů KIWI na další rok. Možná jste si všimli na našich webových stránkách, že tam katalog vlastně již dávno je. Musíme být realisté. Nevíme, co nám rok následující přinese. Letošní rok pro nás ve srovnání s roky předchozími nebyl úspěšný. Ale pro koho v cestovním ruchu byl?? V době mírného oživení cestování v červenci až září se nám podařilo několik cest zrealizovat. Jistě rádi vzpomínáte na putování po Beskydech, na krásy Spiše, na výstup na Gr.Priel, na objevná místa v Horním Slezsku v blízkosti Ostravy, na zářivé Tyroly nebo na cesty po Bulharsku (pro některé po 30 či 40 letech). Proběhly i jednodenní zájezdy, v červnu Zlatá Koruna i Železné hory, v září a říjnu Přimda, Krásný Dvůr, Most, Milevsko, Žďár a nezapomenutelný Muhlviertel. Z dalekých cest se nám na samém počátku koronaviru podařilo zrealizovat cestu do Laosu a Kambodže. Ale ty velké výzvy jako Saudskou Arábii, Grónsko, Jižní Afriku, Nordkapp, Languedoc, Friulsko, Kaliningrad a mnohé další jsme museli vzdát. A naše tržby tedy zůstaly někde na 15% roku 2019. Chtěli jsme, ale nemohli. Jsou tací, kteří to odbydou jednou větou: ty schopní přežijou, ti neschopní padnou (a zapomínají, že vnější okolnosti mohou být někdy nepřekonatelné). . Právě díky Vám nepadneme, věříme, že se situace obrátí. Většina z Vás se rozhodla, že s námi chce cestovat nadále, a to co nejdříve. Vaše přihlášky a platby na zájezdy z roku 2020 zůstaly v platnosti a jen se změnilo datum. A to je právě základ katalogu 2021. Čili 85% zájezdů z katalogu 2021 budou posunuté zájezdy z roku 2020. Moc Vám děkujeme za Vaši solidaritu, uděláme vše co bude v našich silách, abychom na tyto zájezdy vyjeli. Ještě tam zůstávají volná místa, ale počty přihlášených nám dávají naději hraničící s jistotou, že se tyto zájezdy zrealizují.

Doba koronavirová změnila život na pracovištích (home office), ve školách (distanční výuka) a změnila i jednání klientů cestovních kanceláří. Mnozí si navykli sledovat webové stránky své kanceláře a tam se dozvídat vše podstatné. Tak jedná i mnoho z Vás, kteří právě čtou tuto informaci.

Nezapomeňte - hledejte na www.ckkiwi.cz. Stačí si pořídit chytrý telefon (a eventuálně mít po ruce brýle).

Víme, naše webové stránky nehýří barvami a fotografiemi, nejsou plné grafických efektů, přepojování, navazování...Ale myslím, že většině z nás, kteří uměli zdatně psát na psacích strojích, zakládali kopíráky, vědí co je množící blána, umí velkou násobilku, používali tištěné mapy, vyznají se v tištěných průvodcích a kteří hlavně snili o dálkách, o nichž se domnívali, že se tam nikdy nedostanou, tak, že ta většina se spokojí s tímto jednoduchým informačním systémem.

Kromě toho budou v kanceláři nadále k dispozici staré katalogy a do nich budou vkládány listy A4 s novými termíny zájezdů. Jak jste si již všimli, chceme nabídku 2020 poněkud rozšířit a chtěli bychom to dělat i v součinnosti s Vámi. Mezi novými tituly zájezdů v dohledné době by se mohly objevit: - rozšířený víkend Stockholm a okolí -Istanbul a okolí -Litva A hlavně čekáme na Vaše podněty. Marcel Ludvík, který to vše začal

[21. 11. 2020]

Adventní zájezdy

Vážení zákazníci, vážení příznivci KIWI,

blíží se konec roku 2020 a s ním i doba neopakovatelné atmosféry adventu a vánočních trhů. I v nesnadných podmínkách roku 2020 to nevzdáváme a nabízíme Vám naše tři katalogové zájezdy. Na těchto webových stránkách najdete jejich zpřesněné a rozšířené texty. Termíny dvou zájezdu posunujeme o 14 dní blíže k vánocům, protože tím bude větší naděje, že je bude lze uskutečnit. V České republice by měla být za námi doba nouzového stavu (ano, věříme tomu) a naši saští a snad i bavorští sousedé by mohli k nim pootevřít vrátka alespoň opět na 12 hodin. Víme, že rádi cestujete, pro mnohé z vás je cestování vášní, a i malá cesta je vybočením ze všedních coronavirových dnů. Nestrácejte návyk cestovat, neztrácejte naději, že se brzy podíváte i dál, nebojte se covidu, při troše opatrnosti na Vás nedosáhne. Buďte optimisty, neklesejte na mysli a věřte, že vše bude zase normální.

Těším se na setkání s Vámi na výletech v době adventu a na v pořadí již 30. (ano, třicátý) přípitek do další, opět šťastné sezony s CK KIWI. Marcel Ludvík

[29. 10. 2020]

Jak dál s cestováním v době koronaviru/ listopad 2020

Vážení cestovatelé, vážení zákazníci. Před 2 týdny jsme psali o uzavření naší prodejny zájezdů a vyjádřili optimistický názor, že bychom mohli otevřít okolo 22.11. Možná se Vám tento termín zdál přehnaně vzdálený, ale skutečnost posledních dnů spíše ukazuje, že může ještě protéci hodně vody Vltavou a ještě bude zavřeno. Budu realista a množství vody se neodvážím upřesnit. Některým (možná mnohým) z Vás cestování hodně chybí. Někteří (ne mnozí) by rádi na nějakou cestu vyrazili hned. Já také. Rozhodli jsme se tedy založit platformu, na kterou se mohou nalodit ti, kteří usilovně pátrají po dostupných možnostech cestování v krajinách blízkých i vzdálených. Nejprve musíme začít plánovat, my Vám navrhneme dostupné cíle za dostupné přibližné ceny a přibližné předběžné termíny a vy nám pošlete Vaše představy. A buď se v možných cílech více zájemců protne a budeme moci směřovat k realizaci, anebo nenajdeme na první pokus společnou řeč a budeme se snažit se na bázi kompromisů na nějakém cíli sjednotit. Mnohé z nás spojuje cestovatelský "absťák". Bohužel jsme často i v podobném věku a naše cestovatelské plány a zážitky nemůžeme odložit na neurčito.

K výše řečenému je třeba doplnit, že základem našich kontaktů zůstává katalog, zveřejňovaný na těchto webových stránkách, který je průběžně aktualizovaný. V něm jsou většinou zařazeny zájezdy přeložené z roku 2020, na které jste ve značné míře přihlášeni. S jejich realizací počítáme a všechny již mají stanovené termíny. Jak to bude ve skutečnosti je nyní mimo nás všechny. Nová iniciativa směřuje k tomu, abychom našli reálné cíle v nejbližším čase, a to nám pomůže zčásti ukojit hlad po cestování.

Budeme rádi, když nám napíšete na mail: ludvik@ckkiwi.cz. Moc nám to pomůže.

Marcel Ludvík, KIWI

[15. 10. 2020]

Otvírací doba v KIWI říjen/listopad

V souvislosti s nebývalým nárůstem výskytu nemoci covid-19 a postupnými opatřeními směřujícími k utlumení aktivit ve společnosti upravujeme dočasně otevírací dobu. V současné nejisté době totiž neočekáváme, že se klienti budou někam masové hlásit. Základ našeho katalogu naleznete zde na těchto webových stránkách, ale zřejmě ještě budete vyčkávat.Nejbližší eventuální zájezdy jsou adventní zájezdy. Jejich realizace závisí na přístupu přislušných německých orgánů k organizaci adventních trhů. Máme i jeden tuzemský do Podkrkonoší (5.12.), který bychom rádi uskutečnili jako jakési setkání klientů na konci roku, program můžeme i částečně upravit s důrazem na přírodu počínající zimy.

Informujeme Vás tedy: 22.10., 29.10., 5.11., 12.11. bude zavřeno. Jsme však stále v kontaktu na telefonu (22 23 01 07, 603 281 048) i na mailu. (ludvik@ckkiwi.cz, rezervace@ckkiwi.cz, ludvik.marcel@seznam.cz). Pokud by situace vyžadovala osobní schůzku můžeme si ji dohodnout. Opět tedy bude otevřeno 19. listopadu, kdy bude poněkud jasněji s vývojem epidemie, zejména o tom, zda budou advetní zájezdy.

[23. 6. 2020]

První zájezdy KIWI do zahraničí v roce 2020 - SLOVENSKO

Na začátku července pořádáme tradiční zájezd do Alp pro vysokohorské turisty do pohoří Totes Gebirge. Po něm následuje zájezd do Beskyd s pochody i vycházkami po jejich hřebenech, pár kroků uděláme i na Slovensko. No a ten první pravý poznávací zájezd míří na Slovensko. Rád bych Vás na něm uvítal. Zájezdy na Slovensko patřily odjakživa ke kořenům cestování. Právě na Slovensku většina z Vás začala objevovat svět. Tady jste viděli svoje první velehory v životě, tady jste se seznámili s poněkud odlišnou lidovou kulturou. tady jste se setkávali s dějinami jiného historického území a jinými šlechtickými rody i jinými jazyky. A tady jste se začali možná poprvé cítit cestovateli. Proč se tedy nevrátit ke kořenům, proč se nepodívat na Slovensko a zavzpomínat. A okusit ještě jednou borovičku, oštiepok a halušky v nefalšovaném slovenském prostředí. A při našem zájezdu na Slovensko se máte šanci podívat i do Polska - do Tater, do Podhale, do Pienin. Vyslyšte volání dálek, nevzdávejte to, nepodléhejte zbytečnému strachu ze všech možných chorob a klíšťat, sbalte si malou tašku, sedněte s námi do autobusu a vyražte na 7 dní za jinými myšlemka,i s partou spřzměmých duší. Kdy přesně: 2. - 8.8. 2020 . Marcel Ludvík

Dále chceme ještě připomenout, že od 3. do 6.9. na Vás čeká zájezd do Horního Slezska a Ostravy (včetně Vítkovic). Do Tyrolska se jede od 11. do 14.9. a do Švábska 8. - 11.10. 2020

[23. 6. 2020]

První autobusový zájezd KIWI v roce 2020

V měsíci červnu jsme poprvé od únorového Laosu a Kambodži vyrazili do světa. Sice malého, českého, ale přeci. Pro zájezd na jihu Čech se rozhodlo skoro 40 účastníků. Byl krásný, teplý, letní den. Všichni obdivovali nádhernou architekturu a zajímavé interiéry kláštera Zlatá Koruna a výtečný výklad klášterního průvodce. Od třísovské zastávky jsme se vydali na mohutnou zříceninu Dívčího kamene. Byl to jen okruh dlouhý 3,5 km, ale všichni účastníci (zejména ti nejstarší) podali skvělý výkon. Odměnou byly nádherné výhledy do vltavského údolí. Velikým překvapením pro většinu kiwáků byl Římov, jeho Loreta, klášterní kostel, ambity a křížová cesta v pěkné svěží přírodě. A velmi pěkný a poučný byl výklad pana faráře. I v Doudlebech jsme se v tamním starobylém kostele dozvěděli mnoho zajímavého od místního kronikáře.

[3. 6. 2020]

New article

Během června se postupně otevírají hranice a začíná se cestovat i do zahraničí. Náš první zahraniční zájezd vyjíždí na Slovensko (od 2. do 8. srpna). Pokud se chcete na tento zájezd (a i na další zájezdy) přihlásit, oznamujeme Vám, že počínaje 11. červnem bude otevřeno ve čtvrtky odpoledne od 14.00 do 16.00 h. Pokud se Vám čtvrtek nehodí obsloužíme Vás v jiný den, je potřeba domluvit schůzku na tel. 603 281 048. A na internetu kdykoliv.

[26. 5. 2020]

Otvírací doba 1.6.2020

Připomínáme, že pro Vás nepřetržitě fungujeme na internetu a na telefonu. Pokud jste se rozhodli pro osobní návštěvu, máme otevřeno v pondělí 1.6. od 14 do 16 hodin. Podepsané dokumenty můžete u nás nechat kdykoliv od pondělí do pátku od 9 do 18 h (na pultu CK KIWI, knihkupectví je otevřeno).

[16. 5. 2020]

První jednodenní zájezd a dění v CK KIWI

PRVNÍ JEDNODENNNÍ ZÁJEZD A PROVOZ CK KIWI

Jsme rádi, že se před námi ukazují světlejší dny a že můžeme uskutečnit první jednodenní zájezdy letošní sezóny. Je možné shromažďování většího počtu lidí, otevírají se památkové objekty a muzea, postupně začínají fungovat i restaurace a hotely. Budou se otevírat i cestovní kanceláře. V současné době fungujeme virtuálně a s mnohými z Vás jsme i v častějším spojení. Ti z Vás, kteří nejste na internetu, jste od nás informováni zprávami SMS či si s Vámi telefonujeme.

V prvních dvou měsících letošního roku probíhal prodej jednodenních zájezdů nadějně a všechny se obvyklým tempem obsazovaly. Bohužel v březnu nastal zlom a nadějný vývoj se zastavil. Všechny jednodenní zájezdy s datem před 12. červnem jsme vzhledem k situaci přesunuli na podzimní termín, aby byl čas a šance je doobsadit. Přihlášeným účastníkům jsme poslali informace o změně termínu.

Nyní tedy přistupujeme k další etapě. Rádi Vám sdělujeme, že první zájezd se uskuteční v sobotu 13. června. Jde o velmi zajímavou trasu do jižních Čech s prohlídkou středověkého kláštera Zlatá Koruna, zřícenin hradu Dívčí kámen (zároveň pěkná vycházka do přírody), poutního místa Římov a starobylého hradiště Doudleby. Zájezd najdete i v našem katalogu. Zájezd bude mít tak trochu slavnostní charakter, bude to Vaše letošní první šance se setkat s dalšími účastníky našich zájezdů. Průvodcem bude Marcel Ludvík, který Vás bude informovat o dění v KIWI v době koronavirové i pokoronavirové (která snad nadejde).

První zájezd s ubytováním bude cesta do Beskyd v termínu od 11. do 18. července. V zájezdu jsou ještě 4 volná místa. Bydlet se bude v tříhvězdičkovém hotelu Mesit na Horní Bečvě (stravování ve formě polopenze) a každý den budou na programu pěší výlety do širšího okolí. Na trasu výletu Vás zaveze náš autobus a bude na Vás čekat v cílovém místě.

Dále připomínáme srpnový zájezd na Slovensko (zejména na Spiš, od 2. do 8.srpna). Volná místa jsou, ale objevuje se zvýšený zájem. Neváhejte tedy s přihláškami. Velikonoční zájezd na Ostravsko byl přeložen na termín 3. – 6. září a má velmi zajímavý progfram. Zájezd do Tyrolska se pojede od 11. do 14. září a do Švábska od 8. do 11. října. Programy najdete v našem katalogu.

Přesuny postihly i řadu našich jednodenních zájezdů – zde jejich nové termíny:

6.9. Bavorský les

13.9. Opočno, Orlické hory, Dobruška, Neratov

20.9. Krásný Dvůr a Valeč, Chyše a Žlutice

27.9. Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec

28.9. Mühlviertel- Horní Rakousy: Sternstein, Bad Leonfelden, klášter Drkolná (Schlägl), Aigen,Wilhering, Freistadt

3.10. Most, Ústí nad Labem, Velké Březno, Střekov

4.10. Žďár nad Sázavou,Zelená Hora, Nové Město na Moravě, Jimramov

11.10. Milevsko, Dobronice, Bechyně , Týn, Albrechtice

18.10. Chodsko a Domažlice, Bor, Poběžovice, Pivoň, Výhledy, Klenčí

Dáváme přednost komunikaci prostřednictvím E-mailů event. SMS. Můžete nás kdykoliv volat na telefon 222 230 107 či 603 281 048. Pokud máte zájem o jakýkoliv jednodenní zájezd z naší nabídky můžete se přihlásit bez zaplacení zálohy. Vaše přihlášky nám pomohou se orientovat, budeme vědět s kolika zájemci můžeme předběžně počítat. První zájezd tedy odjíždí 13.6. do jižních Čech, další pak 20.6. do Železných hor. Ty, kteří jsou již přihlášeni, máme zaregistrované.

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu zveme Vás k návštěvě naší cestovní kanceláře KIWI v Jungmannově ulici v pondělí 25.5. od 14 do 16 hodin.

Samozřejmě budeme rádi, když projevíte zájem i o naše vícedenní zájezdy. Zde přihlášku podmiňujeme zaplacením zálohy, o její výši se domluvíme.

Moc se těšíme, až budeme moci zahájit zájezdovou sezónu, moc se těšíme na setkání s Vámi.

[20. 4. 2020]

New article

Vzhledem k tomu, že stále pokračuje nouzový režim, který je postupně zmirňován, upravili jsme termíny zájezdů letošního roku s ohledem na zveřejňované termíny rozvolňování. Nejbližší zájezd, zvěstující postupný návrat k normálnímu cestování, je v katalogu stanoven na 13. červen 2020, je to jednodenní zájezd do jižních Čech. Až se termín přiblíží budeme na tomto místě publikovat přesnější informaci. Ze zveřejněného seznamu vidíte, že některé zájezdy již byly přeloženy na příští rok, protože jejich konání i ve 2. pololetí by nemuselo být jisté. Naopak jsme pro milovníky přírody a hor nově zařadili zájezd do Beskyd. Účastníci všch přesunutých zájezdů byli již informováni. Pokud máte zájem si na některý ze zájezdů příštío roku udělat rezervaci budeme rádi. Tyto přesunuté zájezdy jsou většinou ze 60% obsazené.

[31. 3. 2020]

New article

Vážení klienti,

situace okolo koronaviru je stále v pohybu. V současné době řešíme přesuny termínů našich zájezdů. Ve zprávě ze 24.3. jsme publikovali první várku změn. Dále oznamujeme, že zájezd na Krásný Dvůr a Valeč se bude konat 20. září, zájezd do Tyrolska přesunujeme na termín 11. - 14. září, zájezd do Provence a Languedocu se bude konat od 29. května do 6. června 2021. Prázdninový zájezd do italských hor (Val di Sole) přesunujeme na červencový termín v roce 2021 a místo něj jsme letos zařadili v termínu 11. - 18. července zájezd do Beskyd. Řídíme se doporučeními naší Asociace, která je ve stálém spojení s ministerstvem pro místní rozvoj. Pro přežití cestovních kanceláří je nezbytně aktivně pracovat a nabízet klientům uskutečnění zájezdů v jiných termínech anebo jim vystavovat vouchery na výběr jakéhokoliv zájezdu naší CK do konce roku 2021. Jsme rádi, že naši klienti jsou s námi solidární a využívají tyto možnosti. Moc Vám za to děkujeme. Jsme s Vámi stále v kontaktu na našich telefonech 603 281 048 a 222 230 107 či na našich mailech rezervace@ckkiwi.cz a ludvik@ckkiwi.cz. Kancelář je prozatím do Velikonoc uzavřená.

Vaše CK KIWI - ing..Marcel Ludvík

[24. 3. 2020]

Informace COVID 19 24.března 2020

Vážení zákazníci, pokračuje uzavření naší prodejny a jak to bude v dubnu se včas dozvíte. Situace je v pohybu a mění se téměř každým dnem. Proto je třeba ke všemu přistupovat s realistickým odstupem. Je jasné, že už nikdy nebude nic stejné jako bylo. Takže letos bude zájezdů méně, bude se jezdit více po České republice, některé cesty bude nutné odložit o rok. Chtěli bychom apelovat na Vaši solidaritu s námi. Jezdíme spolu už léta, s některými z Vás až 30 let. Nechtějte všechno vyřešit hned, což také prakticky všichni víte a tak konáte. Nyní jsme Vás obeslali ve věci dubnových zájezdů, které posunujeme. Pro Vaši informaci jde o Velikonoce na Ostravsku, nový termín je 3. - 6.9., dále Poznáváme Švábsko na termín 8.-11.10., jednodenní zájezd Most, Ústí a Velké Březno na 3.10., Milevsko na 11.10. a Hrady a zámky v Sasku na 4.10. V příštích dnech obdrží zprávu přihlášení na zájezd do Francie a do Tyrolska, takě se ozveme ve věci zájezdu do hor (v katalogu Horské túry ve Val di Sole) a komorního zájezdu na Zakarpatskou Ukrajinu v červnu. Zrušený zájezd do Saúdské Arábie bude uskutečněn v lednu 2021, přesvědčili jsme se, že tam fungují dobře. Brzy se zase ozveme, sledujte web.

Vaše KIWI- Marcel Ludvík

[16. 3. 2020]

Prodejna do odvolání UZAVŘENA

Vážení zákazníci,

na základě rozhodnutí vlády ČR a s ohledem na prevenci šíření koronaviru zůstane naše prodejna zájezdů až do odvolání UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou v pro cestování příznivějších časech.

Vaše KIWI

[23. 12. 2019]

Vánoční otevírací doba

[18. 11. 2019]

KATALOG 2020

[25. 10. 2019]

28.10 ZAVŘENO

[20. 12. 2018]

Vánoční otevírací doba

[29. 11. 2018]

KATALOG 2019

již příští týden bude k dispozici katalog zájezdů pro rok 2019. Jako obvykle jej naleznete v prostorách CK Kiwi i knihkupectví Kiwi v Jungmannově ulici a to od 6.12. 2018. Zájemcům bude zaslán poštou.

[21. 6. 2018]

5. července 2018 ZAVŘENO

[29. 11. 2017]

Nový katalog poznávacích zájezdů vyjde 8. prosince

Tištěný katalog poznávacích zájezdů pro sezónu 2018 bude v prodejně Kiwi k dispozici od pátku 8. prosince odpoledne. A rozhodně budete mít (jako vždy) z čeho vybírat.

[22. 9. 2017]

Beseda 23.10.2017

[25. 11. 2016]

Zájezdy 2017 na webu, katalog ke stažení

Všechny naše zájezdy na sezónu 2017 již najdete na této webové stránce, můžete samozřejmě začít objednávat. Kompletní katalog je zde zároveň ke stažení.

Tištěná verze bude k dispozici v prodejně Kiwi již dnes odpoledne, pokud byste měli cestu kolem; poštou našim věrným klientům přijde v průběhu příštího týdne.

Krásný víkend!

[23. 11. 2016]

Nové katalogy poznávacích zájezdů 2017 budou k dispozici od 29. listopadu

Vážení zákazníci,

první zájezdy z nabídky pro rok 2017 se již začaly objevovat na tomto webu a příští týden (v úterý 29. listopadu) k nám do prodejny dorazí i tištěné katalogy. Pokud jsme Vám katalog v minulých letech zasílali poštou, očekávejte ho letos opět, a to v průběhu příštího týdne.

Rozhodně bude z čeho vybírat!

[30. 6. 2016]

6. července 2017 ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

naše prodejna bude mít ve čtvrtek 6. července zavřeno (státní svátek), těšit se na Vás budeme opět v pondělí 10. července.

Přejeme krásný začátek letních prázdnin.

[21. 12. 2015]

Vánoční otevírací doba

Vážení klienti,

přejeme Vám pokud možno klidné a pohodové prožití vánočních svátků a co nejúspěšnější vstup do roku 2016.

[11. 12. 2015]

KATALOGY 2016 JIŽ V PRODEJNĚ

Tisk katalogu poznávacích zájezdů 2016 se trochu urychlil, a tak si můžete listováním zpříjemnit již tento víkend. Stačí se dnes stavit pro Váš výtisk u nás v prodejně.

Poštou by k Vám katalog měl dorazit začátkem příštího týdne.

Prodej zájezdů již probíhá.

[7. 12. 2015]

Výpadek serveru 7. 12. 2015

Vážení zákazníci,

kvůli technickým potížím nefunguje dne 7. 12. rezervační systém, ani elektronická pošta. Rezervace tedy můžeme přijímat pouze telefonicky. Všechny on-line rezervace vyřídíme ihned po odstranění závady, na němž se intenzivně pracuje. Odhadovaný termín spuštění je dnes po 18 h, v případě dalších komplikací Vás budeme dále průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení.

[4. 12. 2015]

Zájezdy 2016 již na webu

Vážení zákazníci,

většina zájezdů z katalogu 2016 je již na naší webové stránce a můžete si je samozřejmě začít objednávat. Tištěný katalog se v prodejně objeví dříve, než bylo avizováno, a to v pondělí 14. prosince.

Přejeme příjemný advent.

[20. 11. 2015]

Katalog zájezdů 2016 bude letos dárkem pod stromeček

Katalog poznávacích zájezdů CK KIWI na rok 2016 v tištěné podobě letos vyjde 18. prosince. Na našich webových stránkách se zájezdy budou postupně objevovat s předstihem.

Začátkem prosince bude k dispozici časový přehled všech připravovaných zájezdů, ke stěžejním cestám (tzv. zájezdy pro fajnšmekry, cesta do Jaunu apod.) jsou již nyní v prodejně vyvěšené informační letáky s termínem i programem.

Věříme, že i pro příští rok bude v naší nabídce z čeho vybírat.

[24. 12. 2014]

PF 2015

[23. 12. 2014]

Vánoční otvírací doba

Vážení zákazníci,

přejeme Vám klidné a kouzelné vánoční svátky a jen to nejlepší vykročení do roku 2015. Těšíme se na setkání na některém ze zájezdů nové sezóny.

[8. 12. 2014]

Právě vyšel nový katalog poznávacích zájezdů Kiwi na rok 2015

Nový katalog zájezdů CK KIWI na sezónu 2015 je ode dneška k dispozici v prodejně v Jungmannově ulici. Věrným zákazníkům, kteří mají zájem, jej rozesíláme poštou automaticky, další zájemci prosím volejte či pište!

[24. 11. 2014]

Tištěný katalog bude k dispozici od úterý 9. prosince

Katalog poznávacích zájezdů na sezónu 2015 bude v prodejně k dispozici od úterý 9. prosince, na webu se budou zájezdy postupně objevovat již v předchozím týdnu, kdy bude také zahájen prodej.

Těšíme se na Vaši návštěvu a objednávky.

[18. 6. 2014]

Nová otevírací doba

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás upozornit na změnu otvírací doby v prodejně v Jungmannově ulici, a to následovně:

[6. 5. 2014]

TIP NA SKVĚLÝ DÁREK KE DNI MATEK!!!

Montrésor
[24. 4. 2014]

Pracovní doba mezi svátky

Vážení zákazníci,

ve dnech 1. - 2. 5. a 8. - 9. 5. bude prodejna z důvodů státních svátků uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

CK Kiwi

[18. 4. 2014]

Velikonoční přání Kiwi

Všem našim stávajícím i budoucím klientům přejeme spolu s velikonočním kiwi-zajíčkem krásné Velikonoce, ať už na jednom z našich zájezdů, nebo kdekoliv jinde.

Nezapomeňte, že na Velikonoční pondělí (státní svátek) máme zavřeno.

[26. 3. 2014]

Změna otevírací doby dne 9.4.

Ve středu 9. 4. 2014 bude otevírací doba CK Kiwi 10.30 - 13.00, 13.30 - 18.00 hod. Další dny jsou již bez změny.

Děkujeme za pochopení.

CK Kiwi

[18. 12. 2013]

Vánoční přání

Vážení zákazníci, milí přátelé,

chtěli bychom Vám tímto poděkovat za důvěru, kterou jste nám doposud projevili, a do Nového roku 2014 Vám srdečně popřát mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Doufáme, že i v následujícím roce se společně setkáme na některém z našich zájezdů.

Budeme se těšit na shledanou.

Kolektiv CK Kiwi

[13. 12. 2013]

OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOC

Vážení zákazníci,

další rok utekl a Vánoce už nám opět klepou na dveře. Chtěli bychom Vás proto upozornit na změnu otevírací doby mezi svátky, a to takto:

v období 23. 12. 2013 - 27. 12. 2013 a 31. 12. 2013 - 1. 1. 2014 ZAVŘENO

30.12.2013 OTEVŘENO

od středy 2. 1. 2014 běžná pracovní doba

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné prožití vánočních svátků.

[6. 12. 2013]

Katalog poznávacích zájezdů 2014

Vážení zákazníci,

od 6.12. je na naší pobočce (Jungmannova 23) k dispozici nový katalog poznávacích zájezdů na rok 2014!

Přejeme pěkné počtení a naviděnou na některém z našich zájezdů.

CK Kiwi

[21. 11. 2013]

Změny v systému slev CK KIWI od sezóny 2014

Vážení zákazníci,

po několika letech jsme se rozhodli pro zájezdy sezóny 2014 přistoupit ke změnám v systému slev naší cestovní kanceláře, a sice následovně:

[15. 11. 2013]

Nový katalog poznávacích zájezdů bude k dispozici od 6. prosince

Vážení zákazníci,

tištěný katalog poznávacích zájezdů KIWI na rok 2014 bude v prodejně k dispozici nejpozději od pátku 6. prosince. Na webu se zájezdy začnou postupně objevovat v týdnu od 25. listopadu, samozřejmě bude možné se na zájezdy rovnou přihlásit.

Děkujeme.

[14. 10. 2013]

Změna otvírací doby v listopadu

Vážení zákazníci,

protože v měsíci listopadu neorganizujeme žádné zájezdy a v prodeji budou pouze adventní cesty, dovolujeme si upravit otvírací dobu PRODEJNY následovně:

[27. 6. 2013]

Změna otvírací doby o prázdninách

Vážení zákazníci,

jako každý rok omezujeme na letní měsíce otvírací dobu v prodejně v Jungmannově ulici, a to následovně:

[5. 4. 2013]

Nové, jarní číslo Zpravodaje

Přinášíme nové číslo Zpravodaje, které snad přivolá jaro, sluníčko a touhu vyrazit ven od teplých kamen a knížky.

[29. 3. 2013]

Přejeme všem krásné prožití velikonočních svátků

Všem našim klientům a příznivcům přejeme krásné Velikonoce. A pokud jste si svátky jara představovali co do počasí trochu jinak, nasaďte kulichy a vězte, že jaro a s ním spousta krásných cest už brzy přijde.

[5. 3. 2013]

5. března vychází první letošní Zpravodaj

S prvními téměř jarními dny vychází také první letošní Zpravodaj KIWI. A protože svět je ve slunečních paprscích hned o poznání barevnější, také náš Zpravodaj je tentokrát v barvě. Věříme, že v něm naleznete zajímavé informace a tipy nejen na zájezdy.

Příjemné počtení!

[22. 2. 2013]

VELKÁ SOUTĚŽ KIWI letos nebude

Vážení zákazníci, milí soutěžící,

vzhledem k tomu, že v loňském roce klesl počet soutěžících v naší Velké soutěži na minimum, rozhodli jsme se letos v ní nepokračovat. Pravda je, že s rozvojem informačních technologií je již téměř nemožné vymýšlet otázky vědomostní soutěže v klasické podobě. Pokud ale soutěžíte rádi, sledujte náš Facebook - soutěže a úkoly v nové formě zde budou čas od času zveřejňovány a stejně jako dříve budete hrát o zajímavé slevy na zájezdy. Věříme, že se pobavíte a "potrápíte" stejně jako při klasické soutěži.

Děkujeme za pochopení.

[18. 12. 2012]

Vánoční přání Kiwi

Vážení zákazníci, milí přátelé,

[11. 12. 2012]

Vánoční otevírací doba KIWI

[5. 12. 2012]

Vánoční poukaz

Pokud stále nevíte, co dát svým blízkým pod stromeček, máme pro Vás tip. Darujte jim zážitky, které jistě potěší každého cestovatele...

[30. 11. 2012]

KATALOGY 2013 JIŽ V PRODEJNĚ

Nové tištěné katalogy na sezónu 2013 jsou již v prodejně. Poštou je budeme rozesílat v pondělí 3. prosince.

[23. 11. 2012]

Zájezdy sezóny 2013 na webu již kompletní, tištěný katalog 30. listopadu

Vážení zákazníci,

letos jsme se při práci na katalogu poznávacích zájezdů na příští rok činili ještě více než obvykle, takže jsme dokonce trochu předběhli časový plán. Zde na webových stránkách tak už teď najdete naši kompletní nabídku na příští rok (zájezdy partnerských CK a daleké cesty na rok 2014 přidáme postupně); tištěný katalog s jistotou dostanete v prodejně od pondělí 3. prosince, pokud se už ale nemůžete dočkat, zkusit to můžete už v pátek 30. listopadu odpoledne.

Rezervace na sezónu 2013 můžete samozřejmě provádět už teď. Těšíme se!

Věříme, že v novém katalogu naleznete spoustu cestovatelské inspirace.

[30. 10. 2012]

Katalog KIWI 2013 bude v prodejně k dispozici od 5. prosince

Vážení zákazníci,

jako vždy bude i letos náš nový katalog poznávacích zájezdů, tentokrát na rok 2013, na webu k dispozici od počátku prosince, tištěná verze v prodejně nejpozději od 5. prosince. A každopádně je na co se těšit!

Pro tuto chvíli doporučujeme vybrat si z naší bohaté nabídky ADVENTNÍCH ZÁJEZDŮ do Německa, Rakouska či Česka.

[18. 9. 2012]

Ode dneška s námi komunikujte ještě snadněji. Zdarma a okamžitě.

Vážení zákazníci,

ode dneška s námi v pracovní době můžete navázat komunikaci novým způsobem - snadno, ihned a zdarma. Při návštěvě těchto webových stránek se Vám automaticky v pravém spodním rohu obrazovky aktivuje pomocník. Pokud se nás chcete na cokoliv zeptat (volná místa v autobuse, průvodce konkrétního zájezdu, fakultativní služby aj.) nebo nám cokoliv sdělit, stačí kliknout a napsat svůj dotaz. Odpověď budete mít okamžitě (nebo alespoň co nejrychleji) - bez telefonování a psaní e-mailu.

Těšíme se na Vás!

[17. 9. 2012]

O státním svátku 28. září bude prodejna uzavřena

Vážení zákazníci,

v Den české státnosti v pátek 28. září bude naše prodejna UZAVŘENA. Doporučujeme Vám svátek strávit na některém z našich zájezdů - Hrady v okolí Berounky (28. 9.), Porýní a údolí Mosely (27. - 30. 9.) či Horské železnice ve Švýcarsku III. (26. - 30. 9.). Na všechny ještě přijímáme rezervace!

[3. 9. 2012]

V pondělí 3. září vychází nový Zpravodaj s podzimními zájezdy

V pondělí 3. září byl zahájen nový školní rok, významný to zlom nejen v životě školou povinných. Kiwi vydává nový Zpravodaj plný tipů na výlety v babím létě i blížícím se podzimu, výlety od Řípu po exotický Myanmar. Věříme, že některá ze zvýhodněných nabídek zaujme i Vás.

[30. 7. 2012]

Nový Zpravodaj s tipy na léto i časný podzim

V pondělí 30. července vychází nový Zpravodaj s tipy na zájezdy v létě i časném podzimu, se spoustou slev a doufejme též cestovatelské inspirace. Ať už trávíte léto v práci nebo někde u vody, věříme, že si rádi počtete, a ještě více nás potěší, když s námi posléze vyrazíte na některou z cest.

[11. 7. 2012]

Rezervace a nákup LETENEK přímo zde!

Vážení zákazníci,

ode dneška můžete na našich webových stránkách rezervovat a on-line nakupovat letenky do celého světa!

[25. 6. 2012]

Změna otvírací doby o prázdninách

Vážení zákazníci,

jako každý rok omezujeme i letos o letních prázdninách otvírací dobu v prodejně v Jungmannově ulici, a to následovně:

[5. 6. 2012]

Letní Zpravodaj vychází 5. června

Vážení zákazníci,

dnes opět přinášíme nový Zpravodaj s upozorněními na zajímavé zájezdy, slevy, s informacemi a doporučeními nejen na léto, ale hlavně na něj. Ať už se chystáte kamkoliv, Kiwi Vám s přípravami ráda pomůže. Anebo naservíruje již hotovou cestu v podobě zájezdu.

Pěkné a inspirativní počtení!

[4. 5. 2012]

4. května vychází třetí letošní Zpravodaj

Abyste měli o nadcházejícím svátku co číst, přinášíme Vám nový Zpravodaj s tipy na letní dovolenou, spoustou slev a novinek. Věříme, že v něm naleznete svou cestovatelskou inspiraci.

Pěkné počtení.

[4. 5. 2012]

V pondělí 7. 5. bude naše prodejní kancelář UZAVŘENA

Vážení zákazníci,

v pondělí 7. května před státním svátkem bude naše prodejní kancelář v Jungmannově 23 z organizačních důvodů UZAVŘENA. Od středy 9. května budeme fungovat podle běžné denní doby.

Děkujeme za pochopení.

[24. 4. 2012]

Vyhlášení výsledků letošní Velké soutěže Kiwi

Vážení soutěžící,

letos až s dvoutýdenním odstupem od uzávěrky soutěže vyhlašujeme její nejúspěšnější absolventy. V našem pojetí sice vítězíte všichni, kdo soutěžíte a celé naší kanceláři zachováváte věrnost, ale matematicky vypočítaný počet bodů určil následující pořadí:

[10. 4. 2012]

13. ročník vědomostní soutěže

Upozornění pro všechny soutěžící! Dne 9.4. ukončujeme naši vědomostní soutěž, správné odpovědi budou zveřejněny na našem webu od 10.4.

[20. 3. 2012]

20. března vychází nové, jarní vydání Zpravodaje Kiwi

20. března vychází druhé letošní vydání našeho pravidelného Zpravodaje a tenokrát máte dobrý důvod přečíst si jej co nejdříve... Věříme, že v něm naleznete dobré zprávy a tipy na výlety. Příjemné počtení a krásné jaro.

[1. 3. 2012]

13. ročník Velké soutěže Kiwi začíná první březnový den

[27. 2. 2012]

Pro velký zájem přidáváme nový termín zájezdu pro fajnšmekry do Toskánska

Vážení zákazníci,

protože náš podzimní zájezd do Toskánska je již beznadějně vyprodán a registrujeme velké množství dalších zájemců, rozhodli jsme se přidat nový termín, a sice 13. - 19. 10. 2012. Program i cena zůstávají stejné jako u katalogového zájezdu.

Věříme, že pro mnoho z vás je nový termín skvělou zprávou, a radíme Vám s přihláškami tentokrát raději dlouho neváhat.

[16. 2. 2012]

16. února vychází první Zpravodaj roku 2012

První Zpravodaj nové sezóny Kiwi s tipy na jaro včetně Velikonoc. Příjemné počtení!

[25. 1. 2012]

Do konce ledna můžete využít časové slevy 5 % na všechny naše zájezdy

Až do konce ledna, tedy do úterý 31., máte možnost při úhradě plné ceny zájezdu využít SLEVY 5 % na kterýkoliv zájezd Kiwi s výjimkou dalekých cest.

Zároveň můžete do konce ledna při plné platbě využít slevy 3 % na všechny zájezdy CK Periscope.

[16. 1. 2012]

Pozvánka na diashow Jiřího Kolbaby Sedm divů Islandu

Všechny milovníky Severu srdečně zveme na diashow Jiřího Kolbaby Sedm divů Islandu, kterou pořádá CK Periscope a která proběhne ve středu 25. ledna v budově ČSVTS na Novotného lávce v Praze. Vstupenky (120 Kč) zakoupíte v kanceláři Kiwi.

[2. 1. 2012]

8% slevy na zájezd CK Periscope do 4. ledna

Do středy 4. ledna 2012 můžete využívat časovou slevu 8 % na zájezdy CK Periscope, pokud uhradíte cenu zájezdu v plné výši. Vyplatí se hlásit se včas!

[22. 12. 2011]

Vánoční přání KIWI

Vážení zákazníci, milí přátelé,

[16. 12. 2011]

Vánoční otvírací doba KIWI

Zdroj: Gundamkiwi

Vážení zákazníci,

vánoční svátky a nový rok už doslova klepou na dveře. V tomto období budeme mít jako vždy upravenou otvírací dobu, a to následovně:

[9. 12. 2011]

Darujte svým blízkým dárkový poukaz na náš zájezd

Milí zákazníci,

stejně jako každý rok můžete si i letos u nás zakoupit dárkové poukazy pro svou rodinu a přátele. Buď mohou být určeny na konkrétní zájezd, nebo mohou nést Vámi určenou hodnotu a obdarovaný si zájezd vybere sám. Poukazy mají platnost jeden rok a lze je uplatnit na kterýkoliv ze zájezdů Kiwi.

Nepochybujeme, že i letos budou dělat naše dárkové poukazy radost pod mnoha vánočními stromečky.

Přejeme poklidný čas adventní.

Vaše KIWI

[4. 11. 2011]

BESEDY k zájezdům do střední Asie a do Barmy

Připomínáme všem zájemcům o cestu do střední Asie (září 2012) a Barmy (listopad 2012) i všem zvědavcům, že v pondělí 7. listopadu (stř. Asie) a v úterý 8. listopadu (Barma) proběhnou od 18.30 h v prostorách naší prodejny besedy k těmto zájezdům. Budeme se snažit zodpovědět veškeré vaše případné dotazy a přiblížit vám obě cesty. Přijďte v hojném počtu, těšíme se!

[2. 11. 2011]

Nový katalog poznávacích zájezdů Kiwi vyjde v prosinci

Vážení zákazníci,

množí se dotazy, kdy vyjde katalog našich poznávacích zájezdů na příští rok. Vážíme si Vašeho zájmu a také už se na naše nové dílko těšíme. Jako vždy vyjde katalog počátkem prosince, a to konkrétně 5.12.

Děkujeme za trpělivost.

[25. 10. 2011]

V pátek 28. října bude prodejna Kiwi uzavřena

Vážení zákazníci,

v pátek 28. října 2011, v Den vzniku samosatatného československého státu, bude naše prodejní kancelář uzavřena. Objednávat vybrané zájezdy nebo zadávat individuální zakázky můžete opět od pondělí 31. října dle běžné pracovní doby.

Přejeme Vám příjemný sváteční den, ať už s námi na zájezdu do Mnichova, nebo kdekoliv jinde.

Vaše KIWI

[27. 9. 2011]

Ve státní svátek 28. září bude naše prodejna zavřena

Vážení zákazníci,

ve středu 28. září 2011, v Den české státnosti, bude naše prodejní kancelář uzavřena. Objednávat vybrané zájezdy nebo zadávat individuální zakázky můžete opět od čtvrtka 29. září dle běžné pracovní doby.

Přejeme Vám příjemný sváteční den, ať už s námi na zájezdu v Krušných horách, nebo kdekoliv jinde.

Vaše KIWI

[22. 9. 2011]

22. září vychází nový Zpravodaj

S končícím létem přichází nový Zpravodaj se souhrnem posledních letošních zájezdů a samozřejmě také několika zajímavými nabídkami.

[3. 8. 2011]

3. srpna vychází nový Zpravodaj

Věříme, že Vám nový Zpravodaj zpestří prázdniny a že si v něm z množství zajímavých slev a nabídek vyberete tu svou.

[19. 7. 2011]

SLEVA 990 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu na Slovensko

Jedné dámě a jednomu pánovi nabízíme slevu 990 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Památky i příroda v samém centru Slovenska (30. 7. - 5. 8.). Ušetříte dvojnásob - za příplatek za jednolůžko a ještě navíc touto slevou.

[20. 6. 2011]

Změna OTVÍRACÍ DOBY o prázdninách 2011

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás upozornili na následující změny v otvírací době prodejny cestovní kanceláře v Jungmannově 23 v době letních prázdnin:

[16. 6. 2011]

16. června vychází nový Zpravodaj

Nový Zpravodaj je plný tipů na nadcházející prázdniny a jako vždy přináší i množství slev a výhodných nabídek.

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj

[15. 6. 2011]

Sleva 1.000 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Po Zemplíně

Jednomu pánovi nabízíme slevu 1000 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Po Zemplíně v Maďarsku i na Slovensku (5. - 10. 9.).

[26. 5. 2011]

Sleva 1.100 Kč pro dámu na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Do měst německé hansy.

brémští muzikanti

Jedné dámě nabízíme slevu 1.100 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Do měst německé hansy.

[19. 5. 2011]

Sleva 1.500 Kč na doplnění pokoje při zájezdu Zapomenutým krajem Rusínů a Lemků

POZOR! Na žádaný zájezd Zapomenutým krajem Rusínů a Lemků (31. 5. - 5. 6.) se uvolnilo jedno místo. Nyní Vám jej nabízíme se slevou 1.500 Kč, zaplatíte tedy jen 10.490 Kč. Sleva je platná jak pro muže, tak pro ženu na doplnění dvojlůžkového pokoje. Nenechte si ujít!

[13. 5. 2011]

13. května vychází nový Zpravodaj

Nový Zpravodaj k příležitosti 20. narozenin Kiwi přináší čerstvou zásilku tipů, slev a informací z Kiwi.

[29. 4. 2011]

V pátek 6. května bude naše prodejna z organizačních důvodů UZAVŘENA.

Vážení zákazníci,

v pátek 6. května 2011 bude naše prodejna v Jungmannově ulici 23 z organizačních důvodů UZAVŘENA. V ostatní dny předtím i potom bude otevřeno podle běžné otvírací doby 9.00 - 13.00 a 13.30 - 18.00 h.

Za případné způsobené potíže se velmi omlouváme a předem děkujeme za pochopení.

[21. 4. 2011]

Last minute sleva 20 % na velikonoční zájezd do Německa

Na poslední chvíli se nám uvolnila místa na zájezd Velikonoce v údolí Sály a na Kyffhäuseru (23. - 25. 4.), nabízíme tedy všem LAST MINUTE SLEVU ve výši 20 % z ceny zájezdu (tj. 998 Kč). Předpověď počasí je více než příznivá, tak přeci nebudete o svátcích sedět doma!

[20. 4. 2011]

Sleva 1500 Kč pro dámu a pána na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Ligurie pro fajnšmekry

Milé dámy, milí pánové,

pokud uvažujete o fajnšmekrovské trase do Itálie, na kterou zbývají poslední místa, a pokud nemáte spolucestovatele / spolucestovatelku, nabízíme Vám SLEVU 1500 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje. Nemusíte tak platit příplatek za jednolůžkový pokoj, kterému byste se při dnešní obsazenosti zájezdu jinak nevyhnul(a), a ještě ušetříte peníze navrch.

[14. 4. 2011]

Seznam nejúspěšnějších soutěžících Velké soutěže Kiwi 2011

Vážení soutěžící,

všechny Vaše odpovědi již byly zpracovány a bodově ohodnoceny, přinášíme Vám tedy výčet 10 nejúspěšnějších z vás. Výsledky letos byly maximálně vyrovnané, a to v nejvyšších bodových ziscích. Hned 3 dámy dokoce dosáhly nejvyššího možné počtu 50 bodů. Vítězi jsou tedy pro letošek rozhodně všichni, kdo 25 zvídavých otázek zodpověděli. Zároveň věříme, že jste se při hledání odpovědí i něco nového dozvěděli a zároveň se pobavili.

[12. 4. 2011]

Sleva na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Solná komora o Velikonocích

Jednomu pánovi nabízíme slevu 490 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Hory a jezera Solné komory o Velikonocích (23. - 25. 4. 2011). Nejenže nebudete muset platit příplatek za jednolůžkový pokoj ve výši 1.100 Kč, ale ještě dostanete slevu 490 Kč ze základní ceny zájezdu, takže ušetříte dvojnásob! A to za velmi kvalitní ubytovací služby v hotelu u jezera Traunsee.

[7. 4. 2011]

7. dubna vychází nový Zpravodaj

První jarní Zpravodaj CK Kiwi plný ínformací, nabídek a slev. Věříme, ře si každý vybere to své.

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj/zpravodaj_03_11

[31. 3. 2011]

Velká soutěž Kiwi 2011 dnes končí

Připomínáme, že dnes o půlnoci končí 12. ročník Velké soutěže Kiwi 2011. Pokud chcete odeslat své odpovědi e-mailem, nezapomeňte tak učinit ještě dnes večer, pokud poštou, pospíchejte na poštu. Odpovědi, které obdržíme po dnešním dni, již nebudeme moci započítat.

[29. 3. 2011]

Do 31. března časová SLEVA 3 %.

Využijte ještě do čtvrtka 31. března časové slevy 3 % na všechny zájezdy odjíždějící po 30. dubnu! Stačí uhradit plnou cenu zájezdu a sleva je Vaše.

Od 1. dubna budete moci využívat svých věrnostních slev do max. výše 10 % z ceny zájezdu a 4.000 Kč.

[23. 3. 2011]

Staňte se fanoušky Kiwi na společenské síti Facebook.

Pro uživatele společenské sítě Facebook máme dobrou zprávu - nově na ní totiž najdete i CK KIWI. Staňte se našimi fanoušky a získejte tak nejrychlejší a nejrozsáhlejší přístup k novinkám z naší kanceláře i ze světa cestování vůbec. A občas přidáme i nějakou tu speciální slevu navíc.

[8. 3. 2011]

8. března vychází nový Zpravodaj.

Druhé letošní vydání Zpravodaje není pouze dárkem pro ženy k jejich dnešnímu svátku, ale pro všechny milovníky cestování a informací z KIWI. Příjemné počtení v předjaří!

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj/zpravodaj_02_11

[2. 3. 2011]

Velká soutěž Kiwi 2011 probíhá po celý březen

V úterý 1. března odstartoval 12. ročník naší Velké soutěže Kiwi.

[27. 1. 2011]

27. ledna vychází nový Zpravodaj

První letošní Zpravodaj s informacemi o stavu prodeje, tipy na zájezdy, slevami i jednou minisoutěží. Čtení na zimní podvečery.

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj

[13. 1. 2011]

Využijte do konce ledna časové slevy 5 % při kompletní úhradě ceny zájezdu

Až do konce ledna můžete ještě využívat SLEVY 5 % na každý zájezd s odjezdem po 30. dubnu, který uhradíte v plné výši.

Od února do konce března Vám potom nabídneme slevu 3 % a při přihlášení po tomto termínu budete hradit plnou cenu zájezdu (samozřejmě pokud nemáte nárok na naši věrnostní slevu).

Jste-li rozhodnuti na některý zájezd s námi jet, vyplatí se Vám ho zaplatit včas!!

[11. 1. 2011]

ZMĚNA TERMÍNU zájezdu do Jemenu

Dovolujeme si upozornit na změnu termínu letošního zájezdu do Jemenu, který by se měl z organizačních důvodů konat v termínu 2. - 11. března, s prodloužením o Sokotru do 15. března. Máte-li zájem se zúčastnit, přihlaste se prosím do 1. 2. Jemen za to určitě stojí.

[23. 12. 2010]

Vánoční přání

Vážení zákazníci,

dovolte nám popřát vám k nadcházejícím Vánocům pohodu, klid i čas k rozjímání. Ať je strávíte v kruhu svých nejbližších v pospolitosti a dobré náladě.

Do nového roku 2011 potom přejeme pevné zdraví a spoustu krásných cest do zajímavých koutů světa.

Zároveň děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevovali v letošním roce i v těch minulých i za spoustu krásných přání, která k nám v uplynulém týdnu dorazila. Moc se těšíme na osobní setkání na některém z našich zájezdů.

Vaše CK KIWI.

[17. 12. 2010]

OTVÍRACÍ DOBA o nadcházejících svátcích

Vážení zákazníci,

o nadcházejících vánočních a novoročních svátcích jsme pro Vás upravili otvírací dobu kanceláře následovně:

[8. 12. 2010]

OPRAVA CHYBY v KATALOGU 2011 - cena zájezdu Švýcarské železnice II.

Vážení zákazníci,

v novém tištěném katalogu KIWI 2011 je u zájezdu 1111-03 Horské železnice ve Švýcarsku II (Furka a Rigi) nedopatřením uvedena cena 9.990 Kč. Správně má být 6.990 Kč. Velice se omlouváme a věříme, že tato informace pro Vás bude příjemnou zprávou a na zájezd se v hojném počtu přihlásíte.

Děkujeme za pochopení.

[8. 12. 2010]

8. prosince vychází nový ZPRAVODAJ

Poslední letošní vydání Zpravodaje nabízí výrazné slevy na zbývající letošní adventní zájezdy a také upozorňuje na to nejzajímavější z nabídky pro rok 2011.

Příjemné počtení a klidný advent.

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj

[2. 12. 2010]

KATALOG KIWI 2011 JIŽ V PRODEJNĚ!!!!

[28. 11. 2010]

Od 1. prosince se vracíme k původnímu rozsahu otvírací doby.

Od středy 1. prosince 2010 se mění otvírací doba CK KIWI následovně:

po - čt 9.00 - 13.00 a 13.30 - 18.00 h

pá 9.00 - 13.00 a 13.30 - 15.00 h

Jde tedy o otvírací dobu, na kterou jste byli zvyklí před prázdninami.

Prodej zájezdů sezóny 2011 začíná v PONDĚLÍ 6. PROSINCE, na internetu ihned po zveřejnění konkrétního zájezdu.

[28. 11. 2010]

Katalog poznávacích zájezdů CK Kiwi na rok 2011 vyjde v pondělí 6. prosince.

Pro mikulášskou nadílku v podobě nového katalogu CK Kiwi na sezónu 2011 si můžete chodit od pondělí 6. prosince, kdy bude zároveň zahájen prodej zájezdů v prodejně v Jungmannově ulici.

Na webových stránkách se budou zájezdy 2011 postupně objevovat od pondělí 29. listopadu, tyto zájezdy můžete přes internet rovnou objednávat.

[1. 11. 2010]

Jedné dámě a jednomu pánovi nabízíme slevu 300 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu do Berlína

Jednomu pánovi a jedné dámě cestujícím samostatně na zájezd do Berlína (13. - 14. 11.) nabízíme slevu 300 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje. Ušetříte tak dvojnásob - nemusíte platit příplatek za jednolůžkový pokoj a ještě dostanete slevu.

[1. 10. 2010]

1. října vychází nový Zpravodaj

Nejnovější vydání Zpravodaje se všemi zbývajícími zájezdy sezóny 2010.

Příjemné počtení.

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj

[29. 9. 2010]

Sleva 300 Kč pro jednoho muže a jednu ženu na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu do Bratislavy a Malých Karpat

Štefánikova mohyla na Bradle

Vážené dámy a vážení pánové,

pojeďte s nám do Bratislavy a kraje pod Malými Karpaty a ušetřete nejen za příplatek za jednolůžkový pokoj, ale navrch ještě 300 Kč, které dostanete jako slevu za doplnění pokoje dvojlůžkového.

Krásný víkend Vás potom vyjde na pouhých 2.290 Kč!

[17. 9. 2010]

SLEVA 1000 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje pro ženu na zájezd do Porýní

Všem ženám, které cestují samy, ale večer si raději s někým popovídají, nabízíme slevu 1000 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Porýní a údolí Mosely (25. - 28. 9.). Neváhejte!

[6. 9. 2010]

NOVINKA! Pobytové letecké zájezdy na Kypr za skvělou cenu.

Vážení zákazníci,

jako úplnou NOVINKU zahajujeme prodej pobytových zájezdů na Kypr, za velmi zvýhodněnou cenu pro osoby starší 55 let.

[2. 9. 2010]

Jedné dámě nabízíme slevu 850 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Podzimní Alsasko.

Milé dámy,

pojeďte s nám do Alsaska, Basileje a bádenského Freiburgu a ušetřete nejen za příplatek za jednolůžkový pokoj, ale navrch ještě 850 Kč, které dostanete jako slevu za doplnění pokoje dvojlůžkového.

Krásný víkend Vás potom vyjde na pouhých 4.140 Kč!

[31. 8. 2010]

31. srpna vychází nový Zpravodaj.

Další dávka informací, novinek a výhodných nabídek!

http://www.ckkiwi.cz/informace/zpravodaj

[18. 8. 2010]

Na zájezd hory Rumunska nabízíme slevu 3.000 Kč pro dvojici a 1.000 Kč pro jednotlivce.

Vážení zákazníci,

pokud se přihlásíte ve dvojici do dvojlůžkového pokoje na zájezd Hory Rumunska (2. -12. 9.), požádejte o výjimečnou slevu 3.000 Kč (1.500 Kč na osobu).

Pokud se přihlásíte jako jednotlivec do jednolůžkového pokoje, využijte slevy 1.000 Kč.

[31. 7. 2010]

31. července vychází nový Zpravodaj.

[29. 7. 2010]

SLEVA 1.500 Kč pro ženu na zájezd Pěší turistika okolo Arlberského průsmyku.

Jedné dámě nabízíme slevu 1.500 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu Pěší turistika okolo Arlberského průsmyku (15. - 22. 8.).

[27. 7. 2010]

Last minute SLEVA 990 Kč na zájezd Kraj pod Tatrami

Vážení zákazníci,

s platností od 28. července Vám nabízíme slevu 990 Kč na zájezd Kraj pod Tatrami. Tato sleva není kombinovatelná s jinými slevami a není automaticky nabízena u prodejní přepážky - je třeba se o ni přihlásit.

Děkujeme.

[19. 7. 2010]

Přihlaste se na zájezd Kraj pod Tatrami a získejte jednodenní zájezd po Česku za 99 Kč.

Vážení zákazníci,

pokud se v tomto týdnu (19. - 25. 7.) nově přihlásíte na zájezd Kraj pod Tatrami (se spoustou novinek) v termínu 4. - 8. 8., můžete si vybrat jeden z následujících jednodenních zájezdů a zaplatit za něj pouhých 99 Kč:

- Bečov a Valeč 28. 8.

- Třeboňsko - kraj rybníků 4. 9.

- Na Českomoravskou vrchovinu po stopách Jana Blažeje Santiniho 18. 9.

- Hrady v okolí Berounky 2. 10.

- Krušné hory okolo Kraslic a Nejdku 9. 10.

- Od Bezdězu po Grabštejn 16. 10.

[30. 6. 2010]

30. června vychází nový Zpravodaj

[28. 6. 2010]

Sleva pro muže na doplnění dvojlůžkového pokoje

Pro jednoho pána nabízíme SLEVU 5.490 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje v zájezdu Normandií na ostrov Jersey, severní Bretaň. Za týdenní program tedy zaplatíte pouhých 6.000 Kč - a to se opravdu vyplatí. Termín zahrnuje státní svátky, takže Vás celý výlet navíc vyjde jen na tři dny dovolené!

[24. 6. 2010]

Sleva 2.000 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje pro jednu ženu na zájezd do Švýcarska

Pokud cestujete sama a nechcete si připlácet za dvojlůžkový pokoj, ušetříte s námi dvakrát. Připojíme Vás k dámě ve dvojlůžkovém pokoji a ještě Vám dáme slevu 2.000 Kč. Program turistického zájezdu do Engelbergu je pestrý a náročnost túr či výletů si určíte sama. Určitě neváhejte a pojeďte s námi. Hotelové ubytování se snídaní, možnost večeří, luxusní autobus a zkušený průvodce.

[14. 6. 2010]

OMEZENÍ OTVÍRACÍ DOBY o prázdninách 1. 7. - 31. 8.

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás upozornili na změny v otvírací době naší kanceláře v době letních školních prázdnin. Vzhledem k nízké návštěvnosti naší prodejny v období dovolených jsme se v tomto roce rozhodli přistoupit k omezení otvírací doby pouze na dva dny v týdnu, pondělí a čtvrtek.

Otvírací hodiny zůstávají stejné, 9:00 - 13:00 a 13:30 - 18:00.

Mimo pondělí a čtvrtek můžete své objednávky odesílat i nadále e-mailem na rezervace@ckkiwi.cz (v pracovních dnech budou vyřízeny do 48 hodin), vyplněním formuláře na těchto webových stránkách, anebo telefonujte na telefonní číslo 222 232 344.

Dvoudenní otvírací týden naší kanceláře začíná ve čtvrtek 1. července a potrvá do 31. srpna 2010. O státním svátku v pondělí 5. července bude zavřeno.

[14. 6. 2010]

Pro jednoho muže sleva 3000 Kč na zájezd Návrat na německý Balt

Připomínáme vám velmi zajímavou trasu NÁVRAT NA NĚMECKÝ BALT A K MEKLENBURSKÝM JEZERŮM (17. – 20. 6.). V dobách NDR se do této oblasti jezdilo poměrně často, od té doby se ale mnohé změnilo a šedivá města rozkvetla opět do své původní krásy. Zájezd nebudeme opakovat, proto pokud Vás jeho náplň zaujala, NEVÁHEJTE!!! Mimojiné navštívíme stará hansovní města Lübeck, Wismar či Stralsund, přístavy a letoviska Rostock, Warnemünde a Heiligendam, oblíbený ostrov Rujánu a malebné meklenburské jezero Müritz. Ať už sem zavítáte poprvé, nebo se vrátíte po několika letech, rozhodně nebudete zklamaní. Hlaste se co nejdříve, krátce před odjezdem nebudeme místa moci garantovat!!!

Pro jednoho může navíc nabízíme slevu na doplnění pokoje ve výši 3.000 Kč!!!

[27. 5. 2010]

27. května vychází nový Zpravodaj

[18. 5. 2010]

Nově zařazujeme do naší nabídky žádané lázeňské pobyty ve slovenských Piešťanech.

Milí zákazníci,

stále častěji zajišťujeme našim individuálním klientům lázeňské pobyty, proto jsme se rozhodli Vás přímo oslovit s výhodnou nabídkou do slovenských Piešťan.

[3. 5. 2010]

Novinka v naší nabídce - vlastivědné vycházky ve středních Čechách

památník v Libici nad Cidlinou

Vážení zákazníci,

v rámci zkvalitňování a rozšiřování naší nabídky jsme pro Vás připravili novinku - vlastivědné vycházky do zajímavých koutů Čech, kam se snadno dostanete veřejnou dopravou (vlak či autobus). Výhodou je, že k uskutečnění cesty stačí pouze 10 zájemců, není třeba čekat, zda se vyprodá alespoň polovina autobusu, jako je tomu u našich klasických a oblíbených sobotních výletů i do vzdálenějších koutů vlasti.

[12. 4. 2010]

Seznam nejúspěšnějších SOUTĚŽÍCÍch Velké soutěže Kiwi 2010

Vážení zákazníci, milí soutěžící,

děkujeme VŠEM, kteří jste se naší letošní Velké soutěže zúčastnili. Děkujeme také za pozitivní ohlasy, které u Vás nový formát soutěže vyvolal, a také za Vaše komentáře, na které se snažíme odpovídat.

[12. 4. 2010]

12. dubna vychází nový Zpravodaj

[9. 4. 2010]

SLEVA 900 Kč pro ženu a muže na zájezd do Nizozemska.

Jedné dámě a jednomu pánovi nabízíme slevu 900 Kč na ubytování ve dvojlůžkovém pokoji při zájezdu Nizozemsko pro pokročilé. Pokud cestujete sami, ušetříte tak nejen příplatek za jednolůžkový pokoj, ale ještě dalších 900 Kč navrch.

[31. 3. 2010]

SOUTĚŽ Kiwi dnes oficiálně končí

Vážení zákazníci,
dnešním dnem skončil 11. ročník Velké soutěže Kiwi, ve kterém jste hráli o zájezd, slevy na zájezdy, hodnotné ceny z knihkupectví Knihy Svět map a průvodců. Jsme rádi, že se podle Vašich ohlasů soutěž líbila a že jste se snad i něco nového dozvěděli.

[25. 3. 2010]

Jedné dámě nabízíme slevu 1.500 Kč na doplnění dvojlůžkového pokoje v Londýně

Jedné dáme nabízíme slevu 1.500 Kč na ubytování ve dvojlůžkovém pokoji při zájezdu Londýn - britská metropole. Pokud cestujete sama, ušetříte tak nejen příplatek za jednolůžkový pokoj, ale ještě dalších 1500 Kč navrch. Ty můžete využít třeba k návštěvě muzikálového představení ve West Endu či k nákupu suvenýrů - hodit se budou v každém případě. Neváhejte, odlétá se již 9. dubna!

[19. 3. 2010]

Do 31. března můžete využít slevy 3 % z ceny zájezdu.

Vážení zákazníci,

ještě do 31. března můžete v případě, že uhradíte celkovou cenu zájezdu, využít slevy 3 %. Platí na jakýkoliv zájezd odjíždějící po 30. 4.!!! A sčítá se s Vašimi obvyklými slevami (do maximální výše 10 % z ceny zájezdu).

Využijte této nabídky, ušetříte.

[4. 3. 2010]

4. března vychází první Zpravodaj této sezóny

[17. 2. 2010]

Ode dneška do konce března se můžete zúčastnit naší Velké soutěže o slevy na zájezdy

Vážení zákazníci,

od dnešního dne (17. února) jsou k dispozici otázky nové verze Velké soutěže Kiwi, konající se již jedenáctým rokem. Jsou ke stažení na této webové stránce, případně si je můžete vyžádat v kanceláři (kvalita obrázků potřebných k úspěšnému zodpovědění otázek je ovšem v tištěné verzi o něco horší). Uzávěrka odpovědí je 31. března.

[10. 2. 2010]

Zadání Velké soutěže Kiwi pro rok 2010 už za týden!!

Ve středu 17. února se na těchto stránkách objeví zadání Velké soutěže Kiwi pro rok 2010. Jak jsme slibovali již vloni, dojde k významné změně formátu. Nechte se překvapit. Soutěžit se samozřejmě opět bude o zájezdy, slevy na zájezdy a další hodnotné ceny.

[25. 1. 2010]

Technické problémy stránky www.ckkiwi.cz

Vážení zákazníci,

od pátku 22. ledna 18:00 do pondělí 25. ledna 18:00 byly z technických důvodů nepřístupné tyto webové stránky i naše e-mailové adresy. E-maily, které jste nám v této době posílali, včetně přihlášek na zájezdy, jsou bohužel nedoručeny. Proto Vás prosíme, zda byste mohli své přihlášky i jinou korespondenci odeslanou ve zmíněném období zaslat ještě jednou.

Za vzniklé komplikace se velice omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.

[22. 1. 2010]

Ještě jeden týden máte možnost získat slevu 5 % za včasnou platbu zájezdu.

Do 31. ledna ještě máte možnost využít nabízené slevy 5 % z ceny zájezdu, pokud jej uhradíte kompletně.

Po tomto datu až do 31. března můžete ještě získat za stejných podmínek slevu 3 %.

Slevy se Vám sčítají s Vašimi věrnostními slevami, do maximální výše 10 %.

Neváhejte a ušetříte!

[11. 1. 2010]

Top 10 nejprodávanějších zájezdů sezóny 2010 k 11. lednu

1. Velikonoce v Algavsku a ve Švábsku - pouze 5 volných míst!!

2. Roussillon a Languedoc pro fajnšmekry - 12 volných míst

3. Za panem Čoudkem a panem Vávrou do Hrusic - 18 volných míst

[5. 1. 2010]

Ceny leteckých zájezdů CK KIWI.

Vážení zákazníci,

někteří z vás si možná povšimli, že se liší ceny leteckých zájezdů uváděné v našem katalogu a na této webové stránce. Rádi bychom vám tuto situaci vysvětlili.

[22. 12. 2009]

Vánoční a novoroční přání KIWI

Vážení zíkazníci, milí přátelé,

kolektiv cestovní kanceláře KIWI Vám přeje poklidné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku 2010. Ať jsou jeho dny plné zdraví, lásky, pohody, přátelských tváří a také těch nejkrásnějších cest se šťastnými návraty.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věříme, že nám ji zachováte i nadále.

[15. 12. 2009]

Otvírací doba o vánočních a novoročních svátcích

Vážení zákazníci,

v nadcházejícím svátečním období jsme pro Vás upravili otvírací dobu kanceláře následovně:

[15. 12. 2009]

DÁRKOVÉ POUKAZY Kiwi - ideální vánoční dárek.

Chcete-li potěšit své blízké a věnovat jim k Vánocům dárek trvalé hodnoty, můžete jim zprostředkovat cestovatelské zážitky. Vyberte si buď konkrétní zájezd, nebo poukaz na cestu dle vlastního výběru. Samozřejmě Vám na poukaz napíšeme jakékoliv věnování.

[11. 12. 2009]

Prodej zájezdů na rok 2010 zahájen.

Vážení zákazníci,

na našich webových stránkách se v průběhu tohoto týdne objevila kompletní nabídka KIWI na rok 2010, někteří z vás již využili příležitosti se na zájezdy přihlásit.

Tištěný katalog bude v prodejně v Jungmannově ulici k dispozici od úterý 15. prosince, zároveň již samozřejmě bude běžně fungovat prodej.

Pevně věříme, že si v novém katalogu každý z vás vybere a nalezne "to své" a že nám zachováte i nadále svou přízeň.

Přejeme poklidný advent.

Vaše KIWI

[26. 10. 2009]

Nový katalog zájezdů na rok 2010 bude v Kiwi k dispozici od 15. prosince.

Vážení zákazníci,

často se nás již ptáte na katalog poznávacích zájezdů 2010. Jako vždy ho připravujeme jako malý předvánoční dárek, takže v prodejně Kiwi bude k dispozici od 15. prosince. Prodej zájezdů v kanceláři pak zahájíme 16. prosince.

Na webových stránkách se zájezdy budou objevovat postupně již od pondělí 7. prosince. Hlásit se samozřejmě můžete začít okamžitě.

A jistě je na co se těšit.

[16. 9. 2009]

16. září vychází nový Zpravodaj.

[14. 9. 2009]

Impresionismus v Albertině - výstava, která je k vidění jen jednou za sto let!

Výstava s názvem "Impresionismus – jak se světlo plátna dotklo" ve vídeňské Albertině představí více než 170 děl impresionistického a postimpresionistického období ze sbírek řady muzeí a soukromých sběratelů. Expozice je výsledkem rozsáhlého pětiletého výzkumného projektu, který mapuje vznik, historii, vývoj i techniku impresionismu. Díky prezentovaným didaktickým materiálům budou moci návštěvníci nahlédnout také do zákulisí impresionistických prací.

Výstava potrvá až do 10. ledna 2010. Otevřeno má každý den od 10 do 18 hodin. Za vstupné dospělí zaplatí 9,5 EUR. Studenti a senioři mají slevu.

Více informací:www.albertina.at

Výstavu můžete také shlédnout v rámci našeho zájezdu Mariazell, Alpy a vídeňská muzea, který pořádáme v termínu 24.-26.10.http://www.ckkiwi.cz/zajezdy/evropa/rakousko/mariazell_alpy_a_videnska_muzea

[3. 9. 2009]

Při přihlášení dvou osob zvýhodněná cena zájezdu na TASMÁNII.

Hobart

Při přihlášení dvou osob ve dvojlůžkovém pokoji na komorní zájezd na TASMÁNII (26. 10. - 8. 11., při prodloužení do 10. 11.) Vám nabízíme zvýhodněnou cenu 142.000 Kč (tj. pro každého z vás sleva 4.950 Kč)!!!

[17. 8. 2009]

Expediční zájezd do Namibie pro 2 osoby.

Spřízněná cestovní kancelář Pražský klub pořádá v říjnu (6. - 19. 10.) tohoto roku zájezd do Namibie, na nějž by Vás ráda naším prostřednictvím pozvala.

[6. 8. 2009]

6. srpna vychází nový Zpravodaj.

[5. 8. 2009]

První informace k zájezdu do Jemenu v únoru 2010.

Milí zákazníci,

jak jsme včera slíbili, přinášíme Vám první nahlédnutí do kuchyně příprav poznávacích zájezdů na sezónu 2010. Víme, že si své daleké cesty musíte plánovat předem, proto bychom Vám rádi poskytli další téma k úvahám. V únoru příštího roku se chystá úspěšný zájezd do Argentiny a Chile (s prodloužením o Velikonoční ostrov) a nově také zájezd do JEMENu. Právě toho se týkají následující předběžné informace.

[4. 8. 2009]

Vítáme Vaše návrhy na zájezdy v příštím roce.

Vážení zákazníci,

přípravy katalogu poznávacích zájezdů na příští rok jsou v plném proudu. Kromě osvědčených tras samozřejmě opět chystáme řadu novinek, o nichž Vás budeme informovat na těchto stránkách a ve Zpravodaji. Rádi bychom Vás zapojili do přípravy katalogu také aktivně, proto Vás vyzýváme, abyste nám své nápady a přání, kam s Kiwi cestovat, posílali e-mailem. Nezaručujeme samozřejmě, že všechny budou realizovány, ale často jsme se již nechali inspirovat Vašimi návrhy z dotazníků vyplněných při našich zájezdech. Těšíme se na Vaše tipy.

[20. 7. 2009]

Cestovní pasy s čínskými vízy pro zájezd do Tibetu budou k vyzvednutí od úterý 21. července odpoledne.

Oznamujeme všem účastníkům zájezdu Čína: Tibet a jihozápad (18. 8. - 3. 9.), že cestovní pasy s udělenými čínskými vízy budou k vyzvednutí v naší kanceláři od 21. července ODPOLEDNE.

[29. 6. 2009]

Cestovní pasy s ruskými vízy na zájezd Historickým Pruskem budou k dispozici 7. července.

Oznamujeme všem účastníkům zájezdu Historickým Pruskem (18. - 23. 7.), že cestovní pasy s udělenými ruskými vízy budou k vyzvednutí v naší kanceláři od 7. července odpoledne.

[3. 6. 2009]

Výjimečná změna v otvírací době v pondělí 8. června.

Vážení zákazníci,

v pondělí 8. června bude prodejní kancelář KIWI výjimečně otevřena až od 10:00 h.

Děkujeme za pochopení.

[25. 5. 2009]

Nabízíme slevu 30 % na zájezd na Balkán.

Nabízíme last minute slevu 30 % ze zájezdu na Balkán! Jde o výjimečně vysokou slevu, kterou běžně na žádný ze zájezdů neposkytujeme. Cena 13.293 Kč je v takovém případě konečná, nelze kombinovat s jinými slevami.

[15. 5. 2009]

15. května vychází nový Zpravodaj

[29. 4. 2009]

Od 1. 5. změna faxového čísla CK Kiwi

Upozorňujeme, že od 1. května již nebude fungovat faxové číslo 222 232 341, místo něho prosím posílejte faxy na 222 232 344 či 296 245 555. Děkujeme za pochopení.

[27. 4. 2009]

27. dubna vychází nový Zpravodaj

[26. 4. 2009]

Nabízíme speciální slevu 3.200 Kč pro 1 osobu na letecký zájezd do Milána.

Pro jednu osobu v jednolůžkovém pokoji nabízíme SPECIÁLNÍ SLEVU 3.200 Kč na letecký květnový zájezd do Milána a Turína. Pojeďte se pokochat krásou lombardské metropole, využít jarních slev a jednoduše si užít prodloužený víkend za super výhodnou cenu!

[17. 4. 2009]

Velikonoční snímek z Německa

Pan Mašek nám jako suvenýr z velikonočního zájezdu do Fríska a Oldenburska zaslal tento krásný snímek, který jistě ocení všichni naši věrní zákazníci. Děkujeme!

[10. 4. 2009]

Přejeme příjemné prožití svátků velikonočních všem svým klientům i návštěvníkům těchto stránek

Vážení zákazníci, milí přátelé,

s řadou z vás se o svátcích uvidíme na některém z našich tří velikonočních zájezdů. Těm ostatním, kterým nebudeme mít šanci popřát KRÁSNÉ VELIKONOCE osobně, přejeme aspoň takto. Spoustu sluníčka, jarní pohody a duchovních zážitků (nejen) na cestách,

Vaše KIWI

[3. 4. 2009]

Seznam nejúspěšnějších soutěžících Velké soutěže Kiwi 2009

Vážení přátelé,

ještě jednou všem děkujeme za účast v soutěži a také za milá slova, která nám mnozí z Vás adresovali. Jsme rádi, že Vás baví poznávat nové věci a hledat odpovědi na otázky související s cestováním. I letos jste nás mnohdy překvapili novými informacemi, originálním a tvůrčím přístupem a nejvíce také šíří svých znalostí a schopnostmi informace vyhledávat. Velké gratulace patří Vám všem, kteří jste soutěži věnovali svůj čas a energii a bez výjimky velmi dobře uspěli.

[30. 3. 2009]

Přijímání odpovědí Velké soutěže Kiwi již skončilo.

Vážení soutěžící, milí přátelé,

dnes bylo ukončeno přijímání odpovědí Velké soutěže Kiwi, započítány budou ještě odpovědi došlé poštou s razítkem nejpozěji 29. 3.

Dnes odpoledne budou na této webové stránce zveřejněny správné odpovědi, k dispozici budou i v tištěné podobě v kanceláři.

Seznam výherců bude znám nejpozději od 6. dubna.

Děkujeme všem za účast, letos byla opět hojná.

[13. 3. 2009]

13. března vychází první letošní Zpravodaj.

[4. 3. 2009]

Nabízíme SLEVU 5.000 Kč dámě na doplnění dvojlůžkového pokoje při zájezdu do Indonésie.

Na náš zájezd do Indonésie zbývá POSLEDNÍ MÍSTO. To nabízíme se SLEVOU 5.000 Kč pro ženu na doplnění dvojlůžkového pokoje. Ušetříte tak i za příplatek na jednolůžkový pokoj (při základní části 5.990 Kč, při prodloužení 2.990 Kč) a úspory tak dosáhnou významné výše. Neváhejte, zbývá několik posledních dní!

[4. 3. 2009]

Dnes, ve středu 4. března beseda k zájezdům na Tasmánii a na Nový Zéland

Vážení zákazníci,

máte-li jakékoliv dotazy k našim zájezdům na Tasmánii a na Nový Zéland, ať už jste na ně přihlášeni nebo o cestě s námi uvažujete, neváhejte a přijďte dnes v 18:30 do prostor naší cestovní kanceláře (Jungmannova 23, Praha 1) na besedu.

Budeme se těšit na Vaši účast.

[3. 3. 2009]

Dnes, v úterý 3. března v Kiwi beseda k zájezdu do Maroka.

Vážení zákazníci,

máte-li jakékoliv dotazy k našemu zájezdu do Maroka, ať už jste na něj přihlášeni nebo o cestě s námi uvažujete, neváhejte a přijďte dnes v 18:30 do prostor naší cestovní kanceláře (Jungmannova 23, Praha 1) na besedu.

Budeme se těšit na Vaši účast.

[26. 2. 2009]

V úterý 3. a ve středu 4. března první letošní konzultace k zájezdům.

Máte-li jakékoliv dotazy k zájezdu do Maroka, neváhejte přijít v úterý 3. března v 18:30 do KIWI na besedu.

O den později, ve středu 4. března v 18:30 jsme tamtéž připraveni Vám zodpovědět otázky i přidat zajímavé informace k zájezdům na Tasmánii a na Nový Zéland.

Budeme se těšit!

[28. 1. 2009]

Sleva 5 % na každý plně uhrazený zájezd končí tento pátek 30. ledna.

Připomínáme, že v pátek 30. ledna končí dle našeho systému slev možnost získat 5 % slevy z ceny zájezdu za plně uhrazenou částku! Do 31. března získáte za platbu celé ceny slevu 3 %.

[28. 1. 2009]

Otázky VELKÉ SOUTĚŽE KIWI budou k dispozici 16. února.

Obrázek pževzat z www.vseprotebe.cz.

Vážení příznivci naší každoroční Velké soutěže i noví soutěžící,

jak již bylo na těchto stránkách avizováno počátkem roku, letos budou otázky soutěže zveřejněny 16. února, a to jak zde na webových stránkách, tak v kanceláři v Jungmannově 23. Termín odevzdání odpovědí je 29. březen 23:59, na vypracování tedy budete mít šest týdnů. Soutěžit se opět bude o zájezdy naší cestovní kanceláře, o atraktivní slevy i o hmotné dary s cestovatelskou tématikou.

[12. 1. 2009]

Posílejte své snímky do FOTOSOUTĚŽE!

Vážení zákazníci,

v těchto dnech sice neodjíždějí žádné zájezdy Kiwi, přesto stále běží naše Fotosoutěž. Můžete se zúčastnit s jakýmikoliv snímky z našich zájezdů, tedy i se snímky starými několik let, pakliže víte, na kterém zájezdu jste je pořídili. Jediným omezením jsou 2 snímky na jeden zájezd.

Těšíme se na Vaše úlovky!

[9. 1. 2009]

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZÁJEZDY sezóny 2009

Bernburg

TOP TEN dosavadního prodeje zájezdů sezóny 2009

[19. 12. 2008]

Vánoční a novoroční přání KIWI

Vážení zákazníci, milí přátelé,

dovolte nám popřát Vám co možná nejklidnější prožití letošních Vánoc a do nového roku 2009 spoustu zdraví, lásky, štěstí a spokojenosti.

Děkujeme Vám za Vaši letošní podporu a zájem, který věnujete našim zájezdům. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a sejdeme se spolu opět na dalších krásných cestách (nejen) v roce 2009.

Vaše KIWI

[19. 12. 2008]

Změněná provozní doba o vánočních a novoročních svátcích.

Vážení zákazníci,

blíží se sváteční čas a s ním doba dovolených. CK KIWI upravila na toto období svou provozní dobu následovně:

[8. 12. 2008]

PRODEJ ZÁJEZDŮ na rok 2009 zahájíme ve středu 17.prosince.

Vážení zákazníci,

jak již bylo avizováno, tištěná verze katalogu poznávacích zájezdů CK KIWI na rok 2009 vyjde v úterý 16.prosince. Hned následující den, 17.prosince v 9:00 zahájíme v prodejně v Jungmannově 23 prodej.

[3. 11. 2008]

Nový katalog zájezdů na rok 2009 bude v Kiwi k dispozici od 16.prosince.

Vážení zákazníci,

náš katalog poznávacích zájezdů na příští rok již získal konečnou podobu, v prodejně Kiwi bude k dispozici od 16.prosince. Na webových stránkách se zájezdy budou objevovat postupně již od začátku prosince. A jistě je na co se těšit.

[30. 10. 2008]

Nabízíme slevu 3.000 Kč na zájezd na Kubu pro pána na doplnění dvoulůžkového pokoje.

Hledáme pána na doplnění dvoulůžkového pokoje při zájezdu na Kubu a nabízíme slevu 3.000 Kč. Neváhejte, tento zájezd nebudeme v nejbližších letech opakovat a Kuba bezpochyby rychle změní svou tvář.

[22. 10. 2008]

V PONDĚLÍ 27.10.2008 ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

v úterý 28.října slavíme 90.výročí založení Československa, je státní svátek. Protože řada z Vás odjíždí na prodloužený víkend, bude v KIWI v pondělí 27.října ZAVŘENO. Od středy 29.10. samozřejmě bude provoz v obvyklé otevírací době.

Děkujeme za pochopení a užijte si krásný prodloužený víkend.

[8. 10. 2008]

8.října vychází nové číslo Zpravodaje Kiwi (06/08).

[27. 8. 2008]

Za jednu jednoduchou odpověď získejte SPECIÁLNÍ SLEVU na zájezd do Dánska!!

Milí přátelé,

nabízíme Vám jedinečnou SLEVU na náš zájezd do Dánska a Šlesvicka. Prvním dvěma zájemcům, kteří správně zodpoví na jednoduchou otázku, odečteme od katalogové ceny 900 Kč, jejich doprovodu pak 500 Kč!

[14. 8. 2008]

Zájezd do Arménie a Gruzie mění kvůli nešťastným událostem program.

Protože se někteří z vás, našich stálých klientů, na nás obracíte s dotazy po "osudu" našeho zájezdu, který se v tuto chvíli měl pohybovat na gruzínském území, přinášíme tyto shrnující informace.

[21. 7. 2008]

Prázdninové číslo Zpravodaje vyšlo 21.7.

[10. 4. 2008]

VÝSLEDKY Velké soutěže Kiwi 2008 - Seznam 10 nejúspěšnějších soutěžících.

Milí soutěžící,

všechny Vaše odpovědi byly již zdárně opraveny, přičemž často nebylo bodové hodnocení vůbec jednoduché. Nepostupovali jsme nikterak dogmaticky, na řadu otázek jsme uznávali širokou škálu odpovědí a ke každému se přistupovalo individuálně.

Děkujeme za veškeré reakce, které jste nám zaslali po vydání naší verze odpovědí. Omlouváme se za případné nešikovné formulace, napříště se budeme maximálně snažit jim vyvarovat. Z Vašich komentářů je jasné, že máte soutěž rádi, že se na ni každoročně těšíte, a hlavně, že Vám přináší nové poznatky; to je pro nás samozřejmě tou nejlepší motivací do vymýšlení dalších a dalších otázek a "lahůdek".

Letos se soutěže zúčastnil rekordní počet soutěžících a je třeba předeslat, že všichni bez výjimky dosáhli skvělých výsledků. Obzvláštní obdiv patří těm, kteří odpovídali bez pomoci internetu. Myslím, že na pražském hlavním nádraží se letos museli dost podivovat, kolik lidí se chce dopravit do Jerevanu. :-)

Přinášíme seznam deseti nejúspěšnějších soutěžících, vy ostatní budete o svém výsledku informováni e-mailem či dopisem, spolu s případnou cenou. Ještě jednou VŠEM velký dík a gratulace!

[1. 4. 2008]

Včera skončil 9.ročník Velké soutěže Kiwi, přinášíme Vám odpovědi.

Vážení zákazníci, milí přátelé,

děkujeme Vám za účast v letošním devátém ročníku Velké soutěže Kiwi. Doufáme, že jste se při hledání odpovědí dozvěděli mnoho nového a zajímavého. V průběhu soutěže jsme odpovídali na řadu doplňujících dotazů k jednotlivým otázkám a někteří z Vás věnovali soutěži skutečně obdivuhodně mnoho času a energie. Těší nás, že naši zákazníci jsou lidé zvídaví a s širokým přehledem.

Správné odpovědi naleznete na http://www.ckkiwi.cz/souteze/velka_soutez_kiwi_2008.

Ještě jednou děkujeme a blahopřejeme všem účastníkům.

[23. 1. 2008]

Oprava tiskových chyb v katalogu poznávacích zájezdů 2008

Do našeho tištěného katalogu poznávacích zájezdů 2008 bohužel pronikl tiskařský šotek a napáchal několik chyb v termínech zájezdů, které bychom rádi uvedli na pravou míru. Na těchto webových stránkách jsou termíny zájezdů uváděné již správně.

[2. 1. 2008]

Nové webové stránky KIWI a přání do Nového roku 2008

[1. 1. 2008]

Barevný katalog zájezdů pro rok 2008