News
[19. 03. 2023] » Více...
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

19. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World

[3. 2. 2010]

Ve dnech 4. - 7. února proběhne na pražském Výstavišti devatenáctý ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World. První dva dny jsou vyhrazeny setkávání profesionálů, veřejnosti bude veletrh přístupný o víkendu. Jako doprovodné akce probíhají opět veletrhy Top Gastro a Golf World Prague.

Veletrh proběhne letos na menší ploše než v minulých letech, počet vystavovatelů se však příliš neliší. Souhrnem za všechny 3 veletrhy se má účastnit 870 vystavovatelů, a to jak domácích, tak také zahraničních. Partnerem veletrhu je pro letošek Slovinsko, které si od propagační akce slibuje zvýšení počtu návštěvníků, již tradičně zemí spíše projíždějí při cestě do sousedního Chorvatska.

Po prvních ročnících, kdy se Kiwi veletrhu pravidelně účastnila jako vystavovatel, a po několika letech, kdy jsme na Holiday World nabízeli naše katalogy na stáncích spřátelených kanceláří, jsme se letos rozhodli touto cestou zákazníky neoslovovat. Dáváme přednost méně anonymnímu kontaktu, a tak nás, stejně jako řadu dalších významných firem, letos na Holiday World nenajdete.