News
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
[06. 04. 2022] Provoz KIWI v roce 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Cestovatelský festival Neznámá Země ve Zlíně od 21.do 30.dubna.

[21. 4. 2008]

V pondělí 21.dubna v pravé poledne bude ve zlínském kulturním institutu Alternativa zahájen festival Neznámá Země 2008. Pestrý program besed, výstav, koncertů a nejrůznějších projekcí pořádá dvanáctým rokem Sdružení pro cestopisnou dokumentaci Camera Incognita za podpory statutárního města Zlína.

Jedním z organizátorů je cestovatel a dobrodruh Petr Horký, který se právě vrátil z expedice na Severní pól, o níž bude vyprávět v úterý večer. Dalším tahákem jistě bude příběh výpravy za horou Járy Cimrmana na Altaj, série kulturních akcí věnovaná letos Jihoafrické republice nebo třeba výstava indiánského fotografa Lee Marmona s následnou besedou se samotným autorem, jehož snímky otiskl Time či New York Times. V programu se nezapomíná ani na dva dlouholeté obyvatele Zlína, kteří město proslavili, cestovatelské duo Jiřího Hanzelku a Miroslava Zikmunda. V pondělí 28.dubna bude prvnímu z nich věnován varhanní koncert, jehož výtěžek bude věnován na zvony kostela.

Všichni příznivci dalekých cest, velkých dobrodružství, setkávání kultur a sbližování skrze poznávání by se měli do Zlína zajet podívat, bohatý program za to stojí. Podrobně si jej můžete pročíst zde.