News
[19. 03. 2023] » Více...
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Grand Restaurant Festival nabízí jídla v nejlepších pražských restauracích za přijatelné ceny

[12. 1. 2010]

Čtrnáct pražských restaurací, oceněných prestižním Maurerovým výběrem Grand Restaurant 2010 jako nejlepší v různých kategoriích (jídlo, obsluha, interiér), bude po dobu jednoho měsíce mezi 15. lednem a 15. únorem nabízet své vyhlášené speciality za festivalové ceny. Kategorie pokrmů jsou tři - národní jídlo svíčková, mistrovský kousek šéfkuchaře a nejlepší jídlo od maminky.

Festivalu se účastní mimo jiné restaurace jako Alcron, Bellevue, Essensia, La Degustation Boheme Bourgeoise, La Finestra, V Zátiší, nebo Palác Kinských. Degustační menu se nabízejí v cenách od 250 Kč (jeden chod s minerálkou) do 600 Kč (tři chody, minerálka a sklenka vína). Stačí zakoupit festivalovou ochutnávku s určením restaurace a termínu. Labužnickou akci pořádá stejný organizátor jako známý Prague Food Festival, při němž se ovšem kulinářské speciality ochutnávají u stánku, nikoli v autentickém prostředí mateřské restaurace.

Další informace včetně seznamu všech restaurací do festivalu zahrnutých naleznete na http://www.grand-restaurant.cz/festival/.