News
[19. 03. 2023] » Více...
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Veletrhy GO a Regiontour v Brně

[15. 1. 2010]

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu na brněnském výstavišti proběhnou v tradičním termínu od 14. do 17. ledna 2010, ale přinesou řadu novinek – od umístění v nových prostorách přes produktové členění a nová témata až po bohatší doprovodný program. Pro veřejnost se brány veletrhu otevírají dnes, v pátek 15. ledna ve 14.00 h.

REGIONTOUR 2010 bude bezkonkurenčně nejširší nabídkou pro trávení dovolené a volného času v tuzemských regionech. Vedle regionů mají v expozicích početné zastoupení přímí poskytovatelé ubytovacích a dalších služeb a incomingové agentury. Každý pátý vystavující subjekt veletrhu REGIONTOUR přijede ze zahraničí. K nováčkům patří například Statutární město Most nebo týdeník Dobrý den s Kurýrem s atraktivní turistickou nabídkou Slovácka. Poprvé se představí také mikroregion Kahan, který sdružuje obce Brněnska s bohatou hornickou historií, ale také romantickou krajinou Pohádky máje a řadou unikátních turistických cílů od protiatomového krytu až po Včelařské muzeum.
Zvýrazněným tématem ročníku je kulturní turistika a prezentace památek technického charakteru, což ovšem neubírá prezentační prostor dalším tradičně úspěšným tématům. O širokém záběru veletrhu REGIONTOUR svědčí i doprovodný program, který na pódiu pavilonu P poběží po celé čtyři dny. V hlavní roli už nebudou folklórní soubory, ale půjde o představení jednotlivých regionů dle nového produktového členění. Regiony budou prezentovány jako atraktivní přírodní lokality či vinařské oblasti, jako místa s bohatou nabídkou pro pěší turistiku, cykloturistiku a letní i zimní sportovní aktivity, ale také jako atraktivní kulturně historické cíle a ideální lokality pro zábavu a relaxaci. V neposlední řadě se návštěvníci mohou těšit na místní gastronomické speciality.

Ochutnávka zahraniční dovolené na GO
Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu v roce 2010 završí druhé desetiletí své existence. Návštěvníkům slibuje nejen přehlídku aktuálních nabídek pro nadcházející turistickou sezonu, ale poprvé také pódiový doprovodný program s prezentacemi zahraničních destinací. Vystřídají se zde země Řecko, Kypr, Maďarsko a další, které vyčleněný časový prostor zaplní ukázkami typického folklóru, kultury, gastronomie apod. Cílem dvoudenního zábavného programu je posílit víkendovou návštěvnost a oživit atmosféru v pavilonu F podobným způsobem, jako se to dlouhodobě daří na veletrhu REGIONTOUR.

Převzato z www.bvv.cz (kráceno), kde také naleznete další informace.